2733
2739

ابتدا اسباب بازیها در ظرفی میریزیم ... بعدش آب میریزیم..بعدش با فرتچه میکشیم روشون ..در آخر با آب داغ آبکشی مینماییم

عصنم کارم اصولی نیس .. از خودم در اوردم😂

شما چجوری میشورین؟

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دونه دونه با فرچه میشورم بعدشم می زارم یکم ده دقیقه تو آفتاب

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2731

خا الان همه گیر میدن ب اون اشتباه لپی من ..خب همیشه فک میکردم مث خارجکیا فرچه گفته میشه فرتچه نوشته میشه😂

اگه در باب سوالم سخنی دارین بفرمایین

اگه بخوام بشورم نصف روز درگیرم

ینی نمیشوری؟ همش تو دهنشه خب آلوده میشه

لازم نیس همشونو با هم بشوری ک 

2738
خا الان همه گیر میدن ب اون اشتباه لپی من ..خب همیشه فک میکردم مث خارجکیا فرچه گفته میشه فرتچه نوشته ...

😂جغجغه ندارم ولی کلی عروسک دارم

😪هیشکدومم نشستم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
خواهر من وسواس داره  هرشب مثل ظرف میشوره میذاره خشک میشن

از یه نظر خوبم هس .. 

مایع ضد عفونی کننده چیکو. ی وقتایی ۳۰ ثانیه تو اب جوش. پارچه ای ها تو ماشین لباسشویی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
😂جغجغه ندارم ولی کلی عروسک دارم 😪هیشکدومم نشستم

پارچه ای هارو منم تاحالا نشستم😁

پارچه ای هارو منم تاحالا نشستم😁

😂😂😂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2706