2733
2734
عنوان

وای چقدر ضایع شدم

997 بازدید | 45 پست

خیلی بد جلو شوهرم ضایع شدم 

الان یه هفته ست باشوهرم قهریم 

دیروز اومد خونه شاید باورتون نشه ولی از ساعت ۶ ب ع خوابید تا امروز صبح که فقط منو نبینه شب هم نیومد تو جاش منم طبق معمول تا صبح بیدار ساعت ۷ خوابیدم مث جنازه افتادم شانسی طبقه بالاییمون دارن بنایی میکنن سروصداشون بیدارم کرد دیدم شوهرم از حموم در اومده حسابی داره به خودش میرسه تیپ زده 

سماور روشن کرد رفت بیرون نون بخر رفتم سر گوشیش تا برگشت پسر وروجکم بهش خبر داد 

مامانی رفته سر گوشیت بابایی وای شوهرم ریز میخندید حیف اونهمه نقش بازی کردن که مثلا من خوابم  چقدر سعی کردم گوشیش ودرست بزارم سرجاش برنامه های بازش ام پاک کردم  یعنی قشنگ دلم میخواست تو افق محو بشم 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

😂😂😂

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
🤣آشتی نکردین بعدش؟

نه من هنوز زیر پتوم اونو پسرم دارن صبحونه میخورن 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

😂😂😂😂😂فضول خانم

ولی خودتو از تک و تا ننداز به روت نیار

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
چرا  روزه نمی گیرید

سوال خوبی نیست

ممکنه مجبور بشه طرف مقابل دروغ بگه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

بچه ها همینن ولی یاد بده بهش حرف نبره بیاره ازش نباید سوال کنید بعدا بهش بگو کارت اشتباه کار شما هم اشتباه بوده

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
چرا  روزه نمی گیرید

شوهرم سنگ کلیه داره نمیتونه پسرمم سه سالشه فقط من میگیرم الان مشکلت اینه

کلا همیشه این بچه ها دودمان ادم رو به باد میدن😆

یه بار یکی از اشناهامون رو تو مهمونی دیدیم. طرف خیلی اتو کشیده و رسمی بود همیشه. بعد سر بحث زیرشلواری شد ، همه به این طرف میگفتن ت انقدر اتو کشیده هستی اصلا نمیتونیم با زیرشلواری تصورت کنیم. بچش هم نه گذاشت نه برداشت گفت بابا که هیچوقت زیرشلواری نمیپوشه. مامانم براش شورت میدوزه همون شرتایی که مامانم میدوزه رو میپوشه. بنده خدا از خجالت کبود شده بود. دیگه هم اون ادم سابق نشد😆

چرا خوب نیست همه زخم معده و کلیه درد که ندارن

نه ندارن 

ولی وقتی از افراد سوال خصوصی پرسیده بشه 

اعم از اعتقادی یا مالی یا.... 

ممکنه برای خجالت نکشیدن وادار بشه دروغ بگه 

این تو اسلام نهی شده عزیزم

ولاتجسسوا... 

2706