2733
2739
عنوان

در مورد خرید از بانه خواهش میکنم کمکم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 25882 بازدید | 28 پست
شورت گیاهی خواستید دارم از جینی 25 تا 30 نزدیک 50 طرح دارم 09181651398 برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید دکلته و ست هم دارم سوتین ایرانی هم خواستید من خودم تولیدی دارم کار ایرانی هم کش باریک جینی 28 تا 36 کش پهن هم 35 تا 40 دارم
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2013102513384780272
خدایی اگه از عکس خوشتون اومد لایک بزنید
من تو کار پوشاک هستم بانه اینجا قیمت هاش خیلی مناسبه چون همه وارد کننده مستقیم هستند اصلا جادش خطر ناک نیست خیلی هم دیدنیه جنس هم اگر خواستید بگیرید در مقادیر بالا راهای خیلی اسانی برای ازسال ان به تمام نقاط کشور عزیزمان وجود دارد از اومدنتان پشیمان نخواهید شد خواستی میتونم بیشتر راهنماییتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار ارطبات با دوست گرامی که میفرماید از استارا بگیرید راست میفرماید میتوانید همین جنس های بانه را با چندین برابر بانه در انجا تهیه فرمایید چون انها هم از بانه جنسای خود را تهیه میکنند
2731
ار ارطبات با دوست گرامی که میفرماید از استارا بگیرید راست میفرماید میتوانید همین جنس های بانه را با ...

سلام شما بانه مغازه دارید؟؟؟

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
من تو کار پوشاک هستم بانه اینجا قیمت هاش خیلی مناسبه چون همه وارد کننده مستقیم هستند اصلا جادش خطر ن ...

سلام میشه راهنمایی کنید من میخوام بیام بانه واسه خرید عمده لباس میخوام مغازه بزنم

2738
بچه ها لطفا بهم بگید برای خرید لباس زیر و تونیک و تاپ ارزون و خوب بانه بهتره یا آستارا ... خواهشا هر ...

ببخشید شما از کجا خرید میکنید 

برای رسیدن ب ارزوم صلوات بفرستین خوشگلا، مچکرم😍❤
من تو کار پوشاک هستم بانه اینجا قیمت هاش خیلی مناسبه چون همه وارد کننده مستقیم هستند اصلا جادش خطر ن ...

کاش پیجی چیزی میراشتین

برای رسیدن ب ارزوم صلوات بفرستین خوشگلا، مچکرم😍❤

ما در عمده فروشی بدلیجات بانه و گناوه که همه توان خود را به کار گرفته ایم تا اسیر متقلبان رایج در این بازار ها نشوید و هنگام ورود به بازار دچار سردرگمی به دلیل ناآشنایی نشوید که در این خصوص فقط میتوان گفت که روی ما برای هم خرید حضوری و هم خرید آنلاین به آسایش و آرامش کامل حساب کنید.

از طریق سایت و شماره هایی که در اینجا ذکر میکنیم آماده همکاری و دوستی مادام العمر با شما عزیزان هستیم.

01732437190

پخش عمده بدلیجات بانه این فرصت را به همه میدهد که بتوانید از طریق سایت فروشگاه بدلیجات کلاسیک با واحد های فروش تماس مستقیم برقرار کنید که در واقع با اطلاع از آنها به شکلی کاملا آسان و بدون سفر و حذف هزینه های آن خریدی مستقیم از بانه به شکل آنلاین ولی امن داشته باشید.

05133662217

سلام شما اونجا تولیدی دارید؟؟میخاستم لباس بخرم و راهنمایی و مشاوره نياز دارم