2737
2734

سلام

من هفته دیگه مسافر کانادا هستم و تقریبا ۲۰ ساعت پرواز خواهیم داشت البته یک سره نیست من با استاپ و اینا گفتم ۲۰ ساعت ولی یه ۵ ساعت و یک ۹ ساعت توی هواپیما خواهیم بود پسرم ۱۵ ماهشه ، خیلی نگرانم که اذیت بشه آیا راهکاری سراغ دارید که بچه کمتر اذیت بشه ؟ 

براش اسباب بازی چند تا جدید بگیر هر وقت بی قراری کرد یکی و بده مشغولش کن ،قرص ضد تهوع بده 1چهارمش و بخوابه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
قرص تهوع مگه خواب آوره ؟ اسمش چیه؟

آره خواب آور هم هست دیمن هیدرینات

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740
پیش خودم گفتم دیفن هیدرامین بدم که بخوابه ولی فوقش ۲ ساعتشو بخابه

اون که خواب آور نیست

سلام ، من که واسه تمام مسافرتای بالای ۱۰-۱۲ ساعتی که داشتم ( من جمله همین کانادا) حتما به بچه هام انتی هیستامین میدادم و هم با خودم تو ساک دستیم داشتم که هم سفر خودش و هم دیگران به کابوس تبدیل نشه ( چون اسباب بازی و کتاب و تبلت و .... واسه بیشتر از ۲ -۳ ساعت جواب نمیده) 

سفر بی خطر .

سلام ، من که واسه تمام مسافرتای بالای ۱۰-۱۲ ساعتی که داشتم ( من جمله همین کانادا) حتما به بچه هام ان ...

آنتی هیستامین خواب آوره ؟ منظورت همین قرصیه که دوستمون گفت ؟ دیمن هیدرنات؟ چقدر میدادی؟ بچت چند وقتش بود

2706