2737
2734
عنوان

خانوما قندم پاین نمیاد کمکک

74 بازدید | 11 پست

چیکار کنمم از ۱۲۳ تکون نمیخوره البته با دستگاه خونه ۱۲۳ جرات ازمایش ندارم تروخدا راهکاربگین خیلیم دارم مراعات میکنم ولی تکون نمیخوره

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بارداری برو دکتر .هرکار دکتر میگه انجام بده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بامیه و دارچین قند رو میاره پایین اگر ضرر نداره تو بارداری مصرف کن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بامیه و دارچین قند رو میاره پایین اگر ضرر نداره تو بارداری مصرف کن.

بامیه رو چ جوری بخورم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
بامیه رو چ جوری بخورم

خورشت بامیه رو سرچ کن.

یا قیمه درست کن 20 دقیقه آخر پخت بامیه تفت داده شده بریز توش.

دارچین هم بریز تو قیمه. دمنوش دارچین هم خوبه.

نون جو استفاده کن نه آرد سفید مثل لواش.

4 ساعتی یه وعده کوچک بخور در حد یک لقمه و مثل سابق نهار و شام خودت رو تو دو وعده بزرگ سیر نکن چون یهو قند میره بالا. وعده ها کوچک باشه و دفعات بیشتر.

سعی کن به جای کربوهیدرات مثل برنج و سیب زمینی و ماکارونی ، سبزیجات جایگزین کنی. مثلا بروکلی بخارپز یا نخود سبز ابپز یا لوبیا سبز بریز کنار مرغ بجای برنج.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

گیاه گزنه هم قند رو میاره پایین ولی اگر بارداری با دکتر طب سنتی مشورت کن حتما شاید ضرر داشته باشه واسه جنین.

قند و شکر و شیرینی و زولبیا و گز و غیره رو هم حذف کن دلت شیرینی خواست چنتا مویز آفتاب خشک بخور یا توت خشک. از شیرینی های طبیعی استفاده کن ولی محدود!!!!

و از همه مهمتر تحرک یادت نره. روزی 45 دقیقه برو پیاده روی تا پارک نزدیک خونتون. برای قند حتما باید تحرک داشته باشی و بسوزونی.

گیاه گزنه هم قند رو میاره پایین ولی اگر بارداری با دکتر طب سنتی مشورت کن حتما شاید ضرر داشته باشه وا ...

ممنون