2737
2734

سلام دوستان،ببخشید تنها راهم اینجا بود که بپرسم،من قبل بارداریم کنار سوراخ مقعدم یه پوسته کوچولو بود،الان همون ورم کرده و شده اندازه لوبیا،راه که میرم درد میکنه،قرمز هم شده

تا چند روز دیگه هم دسترسی به متخصص ندارم،شوهرم میگه مامان و باباش که بواسیر داشتن،این گوشت اضافه زخم میشه و ترک میخوره و به شدت دردناکه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

من پریسال کف پام میخچه درآورده بود و باید میرفتم فریز میکردم و برش میداشتم،خیلی درد داشت،ولی بچه های اینجا گفتن یه  شب تا صبح گوجه ببندم بهش،این کار رو کردم. و بدون عمل و دارو،میخچه ی پام نابود شد

حالا میخوام بدونم برای این هم روشی جز عمل و دارو هست یا نه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

عزیزم روغن کرچک و بکم بمال بهش .. خوب میکنه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من گرفتم اینقد باد کرده بود نمیتونستم بشینم وای خییییلی وحشتناک بود رفتم بیمارستان زنان یکی دستکش پوشید نگاش کرد گفت خونیه خونیو میشه خوب کرد ولی بادو نمیشه بعد اینقد فشارش دادو من هوار زدم تا ترکید یه عالمه چرک و خون اومد خوب شد الانم هست ولی دیگه تددش خود ب خود میترکه خون میاد باد نمیکنه دیگخ

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
من گرفتم اینقد باد کرده بود نمیتونستم بشینم وای خییییلی وحشتناک بود رفتم بیمارستان زنان یکی دستکش پو ...

برای منم قرررمزه

2738
منم دارم  یعنی باردارم بشم باد میکنه

برای من یه پوست خیلیییی کوچولو بود،یعنی انگار گوشه ی مقعدم یه ذررررره کش اومده باشه،اندازه یه عدس کوچولو

الانم قرمز شده و باد کرده و درد میکنه

نا گفته نماند که اون زائده کوچولو که اول اینجاد شد،بخاطر رابطه ی مقعدی بود که اوایل دوران عقد با شوهرم داشتیم،لعنت به جهل بزرگترا

مال من ازیوبوست اینجوری شد .حالا هم درد میکنه هم خوب ضایعه پوستیه دیگه .بایدبرم دکتر 

عزیزم برای رفع یبوست این عالیه

یه لیوان آب ولرم با یه قاشق عسل اگر نبود نبات قند و... با چند قطره آبلیمو

قبل از دستشویی هم مقعد  چرب بشه  تادراثر یبوست زخم نشه ومشکلات دیگه بوجود بیاد

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2706