2733
2739

سلام خانماازشوخی گذشته بیاییدیه راه بگیدکاربریم بترکه دیوونه شدم تواین سایت ازوقتی اومدم اینجارنگ خوشی روندیدم والا.یه روزخوباشوهرم دعوام شدبعدم حامله شدم حالام که توسط دختردایی شوهرم شناسایی شدم(چاکریمانری بگی😎*قول دادی)حالام که من قسم خوردم به جان بابام که ذره ای دروغ توحرفام نبوده بعدیه کاربراومده میگه این دروغ گوئه دوتاکاربری ساخته سرکارید.هیچی دیگه من واسه اینکه مشهورشم جون بابام که همه زندگیمه رو دروغ قسم خوردم ازنظربعضیا...حالابگذریم ماگذشتیم وگذشت آنچه بعضیاتون باماکردید.فقط بگیدچکارکنم بترکم؟واینکه وقتی ترکیدم به حق پنج تن میتونم دوباه بااین شماره بیام ؟آخه میخوام واسه مشاوره های بارداری وسوال وجواب عضوباشم

امروز برای اولین بار تپش های قلب کوچیکتوشنیدم وباورم شدکه تو وجودمی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نی نی یارو صدا کن بگو بترکوندت من تا حالا چند تا کاربریمو ترکوندم اما امان از اعتیاد 

میخوام خودموببندم به تخت ترک کنم 😂

2738
عهههه تو بودی شناسایی شده بودی؟؟؟  چه شانس مزخرفی داریا

هعی خواهراگه من شانس داشتم اسمم شمسی بوداسم شوهرمم شمس الله

ای فاطمه چقدر دقیق راست حرف زدی شناسایی شدی دختتتتتتر    

به جان بابام من ذره ای دروغ نگفتم به کسی ام بی حرمتی نکردم .به جان علی من همین یه کاربری رو دارم یعنی انقدردلم گرفت ازدست بعضیااینجاکه واقعا چی بگم

سلام دخترعمه فاطی کجا میخوای بری

نکنه توام اون یکی دخترداییشی...چاکرتمام اقوام شوهرمونم هستیم...سلامتی همتون ازدم😁

ازاین

ن به بعد یکم بعضی چیزاتو اینور اونور بگو شناسایی نشو سنارو...چندتاخواهدشوهر داری یا بردار شوهر داری... خیلی وارد جزییات نشو که بعدا برات دردسر نشو ابجی جون 

خدایا پناهم تویی  
2706