2737
2734
عنوان

خانومای عزیز مادرم سرطان داره کسی تجربشو داره لطفا بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 41 پست
ینی کارای خونه اونقدر براش ضرر نداره؟ خود دکترش گفت فعالیت داشته باشه خودشو نندازه ..اما سرطانش از ن ...

نه عزیزم. خطر ایست قلبی نداره. خاله های همسرم حتی سینه رو هم برداشتن. اولش  ناتوانن. میگم که ولی بعد خالش سر کاررفت. ولی خیلی مراعات میکنن. سرخ کردنی وفست فود لب نمیزنن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم. خطر ایست قلبی نداره. خاله های همسرم حتی سینه رو هم برداشتن. اولش  ناتوانن. میگم ...

فکرش عین خوره تو جونمه چون دو نفر اینجا گفتن خانوادشون ایست قلبی کردن من مادرم فشارن خونم داره

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
2728
فکرش عین خوره تو جونمه چون دو نفر اینجا گفتن خانوادشون ایست قلبی کردن من مادرم فشارن خونم داره

ببین اول از همه کار به حرف این و اون نداشته باش، برو خودت سرچ کن و از دکتر بپرس، برای هر کاری هم از دکتر مادرتون مشورت بخواه ، می‌دونم سخته ولی قوی باش، انرژی منفی و بزار کنار، با کسایی هم که انرژی منفی دارن نه شما نه مادرتون این مدت رفت و آمد نکنید

2738
ببین اول از همه کار به حرف این و اون نداشته باش، برو خودت سرچ کن و از دکتر بپرس، برای هر کاری هم از ...

فعلا ی بار شیمی درمانی کرده 

دکترش گفته به هیچ سایتی توجه نکنیم .....

مرسی عزیزم خیلی دارم سعی میکنم قوی باشم

مادر بزرگ من 

غدد لنفاوي 

١١ سال درگير بود..

و چون سكته ي مغزي كرد و نيمه ي چپ بدنش فلج شد،

نميتونست كار خونه انجام بده..

ان شاالله مامانتون خيلي زود سلامتيشون رو به دست بيارن..

مليكا هستم🥰

خدا بحق این ماه مادرتان شفا پیدا کنن براشون دعا میکنم سلامتی مادر و پدر بالاترین نعمته خدایا سلامتی رو به همه پدر مادرا هدیه کن 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
مادر بزرگ من  غدد لنفاوي  ١١ سال درگير بود.. و چون سكته ي مغزي كرد و نيمه ي چپ بدنش فلج ...

سرطان سینه به غدد لنفاویشم رسیده بود منظورته؟چرا سکته کرد عزیزم ؟بخاطر شیمی درمانی؟