2737
2734
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3500 بازدید | 221 پست
رابطه ای هم باشه من هیچ حسی بهش ندارم دیگه اگه بشینم از گذشته و عشقمون برات بگم باورت نمیشه چیزایی ک ...

ما هم بی نهایت عاشق هم بودیم در عرض ۴ سال به اینجا رسیدیم اصلا حاضر نیست ۵ هزار تومن برا من خرج کنه میگه خودت برو سر کار منم نمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من بِع خاطر كارش بايد نزديك باش و همچين بالاي بالا هم نيستيم يه خونه تو پايين پيدا كردم سيصد شص ...

عزیزم انشالله زودتر خونه دار میشی ولی من خودم اراکی ام ، اراک کل مسیراش نهایتا یه ربعه، هر جای اراک هم بگیرید شوهرت با ماشین زودی به محل کارش میرسید.

2731
😔چرا اخه ب اینجا رسیدین انشالله ب حق همین ماه ارامش ب دلتون برگرده

واقعا نمیدونم خب ماهم عین همه زن و شوهرا بحث و ... داشتیم ولی چرا من نسبت ب اون اینجوری نشدم الان نزدیک دو ساله انگار از من متنفره حتی چندبار شنیدم ک پیش این و اون گفته دوسدارم برم از اون بالا پرتش کنم پایین یا حتی تو روی خودم چند بار گفته خدا مرگت بده یا گفته اگه بمیری من راحت میشم انگار یه آدم دیگه شده

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

واسه النگو گریه کردی😒

فک کن حلب روغن جامده.

فلزه دگ اینم یه مدلشه

نه ب شما ن بمن که مدام ب شوهرم میگم داری ماشین و عوض میکنی طلاهامو بگیر انقد گفتم کلافش کردم گفت باشه خواستم میگم🤨

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

تو رو خدا شرمنده اش نکن..انشالله ک صاحبخونه بشید ب حق این ماه عزیز

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

منم طلاهامو ب زور میخام بدم شوهرم بریم بفروشیم... والا تنش سالم باشه.. چقدر استرس بکشه مگه ادم نیست؟ خدا لعنت کنه اونایی که باعث این گرونیا شدن و خودشون همه جوره اکی هستن

نظری کن به دلم... حال دلم خوب شود.   
2738
چه خوب  اره خيلي گرون  كارم شده ثانيه به ثانيه آمار قيمّت طلا در بيارم 😊

الان گرمی چنده؟؟

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
واسه النگو گریه کردی😒 فک کن حلب روغن جامده. فلزه دگ اینم یه مدلشه نه ب شما ن بمن که مدام ب شوهرم ...

هر كي به يه چيز علاقه داره عزيزم منم همه. جور طلا دوست ندارم اين طلاهامو دوسشون داشتم بعضي هاشونا نه البته ولي خب كلا طلا ميدوست

اون وقت چرا تا این حد کوتاه میای واقعا برام جای سوال داره خب اولا اون پول عیدی رو که خونوادت داده بو ...

کوتاه اومدنم واسه اینه ک اگه داداشام بفهمن اینجوری عذابم میده  ده دور با ماشین از روش رد میشن نمیخوام مشکلی برای اونا پیش بیاد خانواده با آبرو و حیایی هم نداره ک میرن پشت سر آدم بد میگن .اشتباهم اینه ک هرچی دارم براش زود لو میدم نمیدونم گاهی میگم شاید هنوز ته قلبم دوسش دارم وگرنه کارهایی  ک میکنه هیچکسی حاضر نیست باهاش بمونه 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
 واقعا نمیدونم خب ماهم عین همه زن و شوهرا بحث و ... داشتیم ولی چرا من نسبت ب اون اینجوری نشدم ا ...

میدونی عموی من دکترای روانشناسی داره مشکلاتمو گفتم در این موردها میگه میدونی چرا ازت متنفر شده چون یه خواسته اصلی داره تو اونو انجام نمیدی براش ۱۰۰ درصد میگه  این بی توجی ها و متنفر بودن ها و اذیت کردن ها ریشه ناکامی افراد هست یعنی تو خواسته اصلیشون ناکام میمونن تو باید دقت کنی ببینی شوهرت دقیقا چی ازت میهواد که تو براش انجام نمیدی

اخه سر کار برم اون وقت خرج خورد و خوراک خونه رو هم نمیده میگه خودت بخر ندارمو .....

چرا توبخری ؟منم دوست دارم برم سرکار ولی شوهرم اجازه نمیده میگه اذیت میشه اگه هم بری نباید صدات دربیاد یا بگی بخاطر تو رفتم که کمک جیب توباشه منم میگم اصلا نمیرم 

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن .
2706