2737
2734
عنوان

لطفا هرزگی رو نشر ندهید

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 40 پست
الکی ادایه روشنفکرا رو در نیار نجابت ی زن ربطی ب این چیزا نداره   اینا هرزه ان

وای خدای من این. ک ربطی ب روشن فکری نداره خیلی جاهای دنیا حتی ایران زنا و مردا فقط دوست اجتماعین ن چیز غیر اون با رعایت حریم ب هم دیگ اون دوست دوستشه چ ربطی داره ب این ادم ک این همه فحش بخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همسراتونم با دوست دختره دوستشون برن تفریح و خوش گذرونی همینقدر ریلکس برخورد میکنید؟من بی ادب نیستم اهل فحاشی هم نیستم ولی اگر طرز فکرتون اینه که زن و شوهر مخفیانه از هم میتونن بادوست پسر و دوست دختر رفیقشون برن خوشگذرونی واااااقعا بی قید و بند هستید

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
وای چرا اینقد عحیبه واقعا براتون شما ی دوستی دارن ک دوس پسر داره باهاش میرین بیرون تین عیبش کجاس چ خ ...

باشه پس شوهرت اگه رفت با ی زن یا دختر دیگ نیای نی نی سایت گریه کنی

2728
یعنی همسراتونم با دوست دختره دوستشون برن تفریح و خوش گذرونی همینقدر ریلکس برخورد میکنید؟من بی ادب نی ...

👏👏👏

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
اينا واقعيت جامعه ماست پس همه بايد اشنا شن اينجا گزارش بزني ميرن اينستا ميخونن

واقعیت جامعه رو منو شما میسازیم!!وقتی اجازه ندیم همچین مسایلی هم پیش نمیاد

یکم ناموس سرمون بشه 

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
وای چرا اینقد عحیبه واقعا براتون شما ی دوستی دارن ک دوس پسر داره باهاش میرین بیرون تین عیبش کجاس چ خ ...

یعنی اگه تو ازدواج کنی و شوهرت با دوستش و دوس دختر دوستش بره بیرون مشکلی نداری؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
وای خدای من این. ک ربطی ب روشن فکری نداره خیلی جاهای دنیا حتی ایران زنا و مردا فقط دوست اجتماعین ن چ ...

یعنی همسرت با دوستش و دوست دختره دوستش بره بیرون و تفریح و خوشگذرونی همینقدر مهربون و منطقی رفتار میکنی؟دوست اجتماعی داشته باشه چی؟بازم همینقدر عادی و بی تفاوت هستی؟

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2740
باشه پس شوهرت اگه رفت با ی زن یا دختر دیگ نیای نی نی سایت گریه کنی

ببین عزیز من من هیچ طرفداری از کار این خانم ندارم مثل توی ی لیوان ابمیوه خوردن ولی اینک با دوست دوستت بری بیرون اگ بتونی حریماتو حفط کنی اشکالی نداره واقعا اخه چ من چ تو بخوایم یا ن متاسفانه خیلی زیاده و خیلی رایج شده .این خانم باز ی عذاب وجدانی داره خیلی زنا بدتر و وحشتناک تر از اینن ولی ی ذره هم شرم ندارن

تو کلاسمون ی خانمه گفت نیازه ی مرده که با چندتازن باشه

گفت زن اول مثلا فکر کنید املته دوست دختراشو زنهاب صیغه ایش چلوکباب

مگه میشه آدم از چلو کباب بگذره 

حالم برای این تعکرش بهم خورد

استاد اجازه نداد بیشتر باهاش بحث کنم وگرنه میگفت پس فردا پس شوهرتو با دوست دخترش دیدی نباید ناراحت بشی 

!!!!!!!!

😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

درسته اشتباه کارش اینجا بوده که به همسرش نگفته ولی چون به همسرش نگفته این دلیل نمیشه که ما اجازه توهین کردنش بهش داشته باشیم.بخدا ربطی به روشنفکری نداره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
واقعیت جامعه رو منو شما میسازیم!!وقتی اجازه ندیم همچین مسایلی هم پیش نمیاد یکم ناموس سرمون بشه  ...

شما گزارش زدي بستيش اينستاگرامو چيكار ميكني تلگرامو چيكار ميكني چند پيج بزارم ك همشون در مورد اين مسائل  گفتن

بعضیا واقعا قبح یه چیزاییو میریزن به کسی هم که مخالفشونه میگن افکارت پوچه متنفریم از طرز فکرت و اینا 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
درسته اشتباه کارش اینجا بوده که به همسرش نگفته ولی چون به همسرش نگفته این دلیل نمیشه که ما اجازه توه ...

عزیزم من میگم حتی اگه پشیمونه قبح اون کارو نریزه و هدفش خیره توبه کنه ایشون رسما علنی گفت مزه میداد

چطور ی زن متاهل میتونه همچین حرفی رو بگه اخه🙄🙄😶😶

شما گزارش زدي بستيش اينستاگرامو چيكار ميكني تلگرامو چيكار ميكني چند پيج بزارم ك همشون در مورد اين مس ...

هرچی کمتر بهتر

جلوی اونارو نمیتونم بگیرم ولی در حد توانم ک میتونم تلاشمو کنم

اگه قرار باشه پشت گوش بنداریم فردا فساد رو نمیشه جمع کرد

2706