2410
2553
عنوان

لطفا هرزگی رو نشر ندهید

695 بازدید | 40 پست

خواهشا ب اون تاپیک پربازدید گزارش بزنید همین مونده  داشتن دوست پسر ی زن متاهل رو عادی جلوه بدن

واقعا خجالت اوره!مدیر سایت چطور اجازه میده همچین تاپیکایی پربازدید بشه و کلی هم بیننده داشته باشه

قبح هرکاری رو نریزید و فساد رو علنی و عادی نکنید

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷

باشه خب

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عاره منم زدم دختره مریضه انگار

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

وای چرا اینقد عحیبه واقعا براتون شما ی دوستی دارن ک دوس پسر داره باهاش میرین بیرون تین عیبش کجاس چ خیانتیه چرا همچی تو ایران عیبه خیانته بده ول کنید توروخدا مگ چی شده واقعا ب نظر من ک خیلی چیز معقولیه

2714
وای چرا اینقد عحیبه واقعا براتون شما ی دوستی دارن ک دوس پسر داره باهاش میرین بیرون تین عیبش کجاس چ خ ...

الکی ادایه روشنفکرا رو در نیار نجابت ی زن ربطی ب این چیزا نداره   اینا هرزه ان 

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
وای چرا اینقد عحیبه واقعا براتون شما ی دوستی دارن ک دوس پسر داره باهاش میرین بیرون تین عیبش کجاس چ خ ...

بله زمانی مشکل نداره ک همسرت خبر داشته باشه!!یعنی شما اجازه دارید با مرد نامحرم برید بیرون و بیاید بگید خیلی ام مزه داد!!!

شرمان باد

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
شما نخونيد همه دوست دارن با ادماي دور برشون اشنا بشن ببينن با چ ادمايي سرو كار دارن 

روغفکر نباشید 

ممنون

2706