2737
2734
عنوان

با شوهرم قهرم ميخوام آشتي كنم

738 بازدید | 63 پست

بچه ها غروبي يكم تند با شوهرم برخورد كردم الان قهر كرده باهام، پشيمونم از كارم ميخوام باهاش آشتي كنم ولي هميشه تو پيش قدم شدم مشكل دارم هي ميخوام برم ازش معذرت خواهي كنم نميتونم، يكم بهم انرژي بدين بتونم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

موقع خواب برو بغلش کن 😎

نظر دیگه ای ندارم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

معذرت خواهی نکن ک مردا عادت میکنن... فقد ب روی خودت نیار و باهاش حرف بزن بوسش کن اصن انگار ن انگار ک تو کاری کردی 🙄

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

نگاه تو ، که پر عصمت و ناز

بر من افتد ، چه عذاب و ستمی ست

دردم این نیست ولی

دردم این است که من بی تو دگر

از جهان دورم و بی خویشتنم

پوپکم ! آهوکم

تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

مگرم سوی تو راهی باشد

چون فروغ نگهت

ورنه دیگر به چه کار آیم من؟

(اینو واسش بفرست و برو پیشش)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706