2733
2739

سلام دوستان میخوام یکار تو خونه شروع کنم میخوام ببینم کسی هست تلبلو فرش ببافه و قیمت مواد اولیه اش چقدره

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تابلو فرش بافتن الکی نیستا کلی زحمت داره 

شاید درامدش خوب باشه ولی ب مریضی بعدش نمیارره 

البته این نظر منه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738

هزینه نقشه و نخ گرون شده و مثل سابق پردر امد و به صرفه نیست می تونی با همین کساییکه نقشه و نخ میفروشن صحبت کنی براشون ببافی رفته رفته دستت میاد بعدا خودت مشتری پیدا کن

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

من میبافم ولی برای فروش اینا با نقشه های کامپیوتری  این سری ک خواستم  دوباره نقشه بخرم  خیلی گرون شده بود   اگ هیچیشووووو نداری  حداقل یه تومن میخوا نخو نقشه ابزارو   دارو  چله کشیو  نخ پود اینا

به عنوان کسی که حداقل 20 سال از عمرش رو قالی بافی کرده

تا زمانی که ماهر نشده باشی، سرعت بالا نداشته باشی درآمد کمی خواهی داشت. 

مهارت زیاد هم به کار زیاد و علاقه بستگی داره

نباید خسته و مایوس بشی.

حدودا 40 درصد قیمت فرش، مواد اولیش هست. البته برای بار اول هزینه دار قالی و چاقو و دفه و پبچارقاجی و ... هم روش باید حساب کنی

تابلو فرش بافتن الکی نیستا کلی زحمت داره  شاید درامدش خوب باشه ولی ب مریضی بعدش نمیارره  ...

چه مریضی؟من چند ساله میبافم اما خدارو شکر مشکلی نبوده.مریضی واسه زمانیه که تو کارگاهها بری ازین فرشهای بزرگ ببافی که کمی ریه حساس میشه و احتمال اسم هست وگرنه واسه تابلو فرش تو خونه چیزی نمیشه 

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2706