2733
2734
عنوان

شما هم مثل تازه عروس ها

741 بازدید | 37 پست

من الان ۴ ساله ازدواج کردم . خواستم بپرسم که ایا شما هم هنوز مثل قبل دنبال لباس زیر خواب( لباس خواب توری و ....) خوشگل هستید ؟ یا نه عادی هر چی پوشیدید همون موقع چون من اصلا استفاده نمیکنم . چون من اصلا برام مهم نیست مثل اول . خواستم ببینم من تغییر کردم یا اینکه همه مثل منن بعد از گذشت ۴ سال 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من بعد از هفت سالم مثل اول مگه میشه عادی شه یا بیخیال باشی😕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

نه اول برام مهم بوده نه الان 

زیاد علاقه ای به اینکارا ندارم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740

واسه من اولشم مهم نبود😂 شوهرم توجه نميكنه زياد منم هر چندماه يه بار واسه تنوع از اينكارا ميكنم راحت باش خواهر😂

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
من از روز اول عروسی عادی بودم 🙄🙄🙄

😂😂👏🏻👍🏻

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

منک باردارم تازه هم عروسی کردم انقده بدنم زشت شده ک نگوخجالت میکشم شوهرم بدنم ببینه لباس پوشیده میپوشم

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
2706