2737
2734
عنوان

سوتی😂😂😂

445 بازدید | 32 پست

بیاین هرچی سوتی اعم از دوران عقد خانه داری دانشگاه مدرسه و غیره دارین بگین تا بخندیم شب جمعه روحمون شاد بشه 😊

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه بار دوران عقد،  رفته بودم خونه ی همسرم، و وظیفه غذا درست کردنو به عهده گرفتم(خیر سرم) و داشتم با شور و اشتیاق غذا میپختم، و چقدر هم از خودم داشتم تعریف میکردم (بنده خداها نمیدونستن چه آشی واسشون پختم)

هیچی دیگه؛ فاجعه رخ داد و من به جای نمک، شکر ریخته بودم تو غذا
( خب تقصیر من چیه 😟😟؟ هر دو سفیدن، اصلا چرا باید هر دو یه رنگ باشن 😣؟

خدا. ! قربون عظمتت بشم، تو که قدرتشو داشتی 💪💪چرا این ۲ تا رو شکل هم آفریدی؟

الانم دیر نشده، پاشو رنگ یکیشونو عوض کن، (رنگ پیشنهادی من صورتیه 😍😍)

خلاصه با هزار فیس و افاده سفره رو چیدیم و غذا رو کشیدم واسشون، چشمتون روز بد نبینه، با تناول کردن نخستین لقمه ها یهو دیدم سفره شبیه به جزیره ی ناشناخته شد.
سوت و کور (صدای جیر جیرکها رو‌ میشد شنید)

اون موقع تازه فهمیدم‌که چه کردم😱😱😱

دوست داشتم همون لحظه، اسرافیل عزیز تو سورش میدمید و دنیا خاتمه پیدا میکرد.

(ولی حالا دارم میگم ای کاش به جای شکر، سیانور میریختم توش)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738
خانما بیاین دوستاتونم صدا کنین من خدای شوتیم یادم بیاد یکی یکی میگم

واقعا هم هستی، همین الان نوشتی شوتی به جای سوتی😁😁

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

بدترین سوتی ای ک یادم میاد اولین بار که با هم رفتیم شمال رفتیم خونه یکی از اشناهای شوهرم 

به ما ی اتاق دادن ک اتاقه توحیاط و جدا از خونه بود که راحت باشیم شب خوابیدیم صب پسرشون اومد بیدارمون کرد گف اگه میشه برید پیش مامان اینا حواسشون پرت شه من دوس دخترمو بیارم اینجا 

ما رفتیم هول هولی یهو خواهر پسره از بیرون اومد موچشونو گرف دختررو انداخت بیرون رفت دید کا..ندوم اونجاس هزارتا فوش داد به دختره حالا اون کان...م مال کی بود اگه گفتین؟

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
بدترین سوتی ای ک یادم میاد اولین بار که با هم رفتیم شمال رفتیم خونه یکی از اشناهای شوهرم  به م ...

با اثر انگشت معلوم شده حتما😄😄😄

2706