2737
2739
عنوان

عروس دو بهم زن خانواده ما

1902 بازدید | 124 پست

تا دلتون بخاد خود خواهه و خود رای حی ما مراعات برادرم نمیکنه و علنی بهش بد نگاه میکنه و چپ میبینده...خلاصه ما مشهد بودیم من و مادر و برادر و عروسمونم بودیم بلیط قطار امشب ساعت ۱۲ شب بود خب نسلما کسی دقه اخر نمیره برا خداحافظی برا حرم ولی ایشون لج کرد رفت و از اونجا ک حوصله زیادی داره راس ۱۱ اومدن هتل تا اژانس اومد ما دیرمون شد و ی جوزایی شانسی رسیدیم ب قطار حالا من خیلی ازش ناراحتم  از خود رایی و خود خواهیش ناراحتم خیلی خیلی

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

خب ککاری نداره دگ باهاش نرید مسافرت مطمینا اونم دثس نداره با شما بیاد

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا چه حوصله و اعصابی دارین با هم سفر میکنین

در ادامه باید بگم منم از عروسمون خیلی بدم میاد 

با تشکر

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
والا چه حوصله و اعصابی دارین با هم سفر میکنین در ادامه باید بگم منم از عروسمون خیلی بدم میاد&nbs ...

من حالم ازش بهم میخوره😐😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

عزیزم خب هر کسی یه اخلاقی داره

مهم اینه که با برادرت میسازه و برادرت میخوادش حالا هرجوری که هست،

شما هم اگه فکر میکنی خود رای و دو به هم زنه دیگه باهاش مسافرت نرو که اذیت نشی

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
من حالم ازش بهم میخوره😐😑

بیشتر البته از داداشم بدم امده ها 

میان خونه بابام داداشم ولوو میشم جلو تی وی زنشم میچسبه بهش کمرشو ماساژ میده اه این کارا رو تو اتاق انجام بدین  دیگه عجبا

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706