2733
2739
عنوان

راجب نی نی سایت

44 بازدید | 6 پست

سلام بیاید بالا ی سایت معتبری دیدم راجب نی نی سایت مطلب گذاشته بود بنظرم خیلی درست بود،از افردای ک ازادانه عقاید وافکار منفی خودشون رو میتونن راحت بدون سرکشی وپیگیری مسئول نی نی سایت ب اشتراک بزارن،وباعث فحشا واعتیاد وخیلی چیزای منفی دیگ بشن،

البت نوشته بود ماموران سایبری پیگیر هستند ک چنین فضاهایی ک بی در و پیکرن رو جم کنن

نی نی سایت اگ درست استفاده بشه خیلی عالیه مخصوا واسه ما مامانا و خانوما

اما افرادی هستن اینجا ک ب دین و عقاید وائمه توهبن میکنن وملوم نیس کی هستن و کجایین

پسرم عاشقتم،نفس مامان

و مردهای بی ادب و کم شعوری که خودشون رو خانم جا میزنن.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون میدونی مال چند وقت پیشه تازه دیدیش؟؟

کجا کسی جرئت نمیکنه تاپیک اعتقادی سیاسی بزنه در دم میره رو هوا 

شما خودتو ناراحت نکن کسی جرئت نداره اینجا چیزی بگه😊

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731

تاریخشون رو دیدی؟ جدید هستن؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel