2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من اولی طبیعی بودم خب خیلی درد داره ادم تا مرگ میره و برمیگرده ولی خدا روشکر اتفاق بدی واسه خودمو بچه نیفتاد دکتر و ماماها خوب کمکم کردن منم حتی یه جیغ نزدم که اونا شاکی بشن اصن بلد نبودم جیغ بزنم ولی خب دومیم رو دیگه طاقت درد کشیدن نداشتم گفتم سزز کنم  که کردم اما بعدش واقعآ تا دوسه هفته بدبختی داشتم درد های زیاد وحشتناک تا سه هفته روزی 3 یا 4 تا شاف میذاشتم عوارض داردی بیحسی هم که بماند.اگه طاقت درد رو تو خودت میبینی طبیعی بیمارستان خصوصی برو

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
2728
من خودم باردارم ولي ميخوام طبيعي بيارم دوس دارم تجربش كنم هم نميخوام چاق بشم بعد زايمان اگرم به حالت ...

منم دوس دارم تجربش کنم فقط یکم میترسم کم بیارم

سزارین درد وحشتناک داری بعد عمل تکون نمیتونی بخوری  باید بیان جابجات کنن بچتو بزارن بغلت دستشو ...

دوست من ک طبیعی بوده این حالتو داشته میگفت داشتم از دسشویی میمردم ولی دسشویی ام نمیومد

والا من ک اون هفته رفتم بیمارستان دختر داییمو دیدم سرارین کرده بود انقده سرحال خوب بود که 

2738

سزارین فقط روز اول سخته .شیک و مجلسی سر تاریخ مشخص شده می ری بیمارستان. در ضمن به شخصه ترجیح میدم شکمم بخیه بخوره تا جای دیگه. کلا عملش نیم ساعته

آنچه تورا خوش تر است راه به آنم بده  
چه خوب که صادقانه میگی معمولا اونایی که طبیعی اوردن اغراق امیز میگن طبیعی خوبه

اغراق آميز نمیگن، شاید واقعا اذیت نشدن، دردشون کم بوده زود زایمان کردن،دکتر و بیمارستان و رسیدگی بهشون خوب بوده. همه مث هم نیستن

خدایا مراقب جوجه کوچولوی تو دلم باش. خدایا به همه طعم مادر شدن رو بچشون. امین😊
من تازه ۱۰ روزه که سزارین کردم خیلی راضی و راحت بودم شک نکن سزارین خیلی خوبه 

مطمئن باش بعدشم زیاد درد نداری در حد درد پریودی من که از روز سوم چهارم خیلی راحت راه میرفتم حتی خم میشدم بدون هیچ دردی 

منم دوس دارم تجربش کنم فقط یکم میترسم کم بیارم

عزیز من یه دوستی داشتم این بشر از پوست پیاز چیه از اون میترسید چندشش میشد واقعا میترسید دست نمیزد اما شیکو مجلسی رفت زایید اگه لگنت مناسبه شرایطت اوکیه میتونی زایمان کنی بازم بدن با بدن فرق میکنه ممکنه زایمان راحتی داشته باشی ممکنه اذیت بشی

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2706