2733
2739
من اصلا اینم نمیدونستم

اگر پدر مثبت مادر منفی باشه به احتمال این که بچه مثبت خواهد بود ۷ ماهگی امپول رگام میزنن ..بعد دنیا اومدن بچه تو بیمارستان چک میکنن اگه مثبت بود دوباره امپول رگام میزنن اگه منفی بود عین مادر نمیزنن.این آمپول تزریق میشه تا سیستم دفاعی خون مادر بیدار نشه.چون اگه بیدار بشه بارداری های بعدی رو پس میزنه سقط,میشه.مادر منفی بودن هم سخته چون بچه هامون زردی بیشتری میارن نسبت به اون یکی بچه ها 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان توی بیمارستان نباید به پسرم امپول میزدن؟

نه این آمپول فقط به مادر منفی زده میشه نه بچه ...بچه که مشکلی نداره با خونش ...مادر منفی یکم سخت کارش 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728

منم آ منفیم مشکلی تو ورزش ندارم

شنا حرفه ای کار میکنم فقط یه کم رو دوییدن حساسم که گلوم سریع میگیره نفسم بالا نمیاد اینم فکر کنم بخاطر حساسیتایه زیادمه فکر نمیکنم ربطی به گروه خونیم داشته باشه

الکی نگران نشو مگه ما چی شدیم تا حالا

اصلا آقایون با هر گروه خونی منفی یا مثبت مشکلی ندارن..این خانمهان که همه جا به مشکل برمیخورن حتی با خون منفی...

چند روز پیش خانمی بود میگفت برا برادرم که بخواییم بریم خواستگاری گروه خونیش میپرسیم یه وقت منفی نباشه چون دردسر داره🙄🙄

منم آ منفیم مشکلی تو ورزش ندارم شنا حرفه ای کار میکنم فقط یه کم رو دوییدن حساسم که گلوم سریع میگیره ...

خدا نکنه چیزیتون بشه،من نگران پسرم شدم یهو ،توضیح دادم بخاطر چی،اما پسرم یسری مشکلات داشت که منه مادر به همه چی ربطش میدم گفتم شاید از منفی بودن گروه خونیش باشه

2738
وا چه دردسری

میگفت چون خودش خیلی اذیت شده سر بچه دارشدن واینا ...گفتم یعنی ما منفی ها بدبختیم که بحثش کشیده تو خواستگاری ها 

یعنی انسان بودن براشون مهم نبود گروه خونی مهم بود🙄

کلا معیار بعضی ها فرق میکنه برا ازدواج اینا هدفشون بچه زایی میگن منفی نباشه هی آمپول واینا بخواد 

2706