2733
2734
عنوان

اونای که کانادا زندگی میکنن کسی بوده از امریکا کانادا رفته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 82 پست
کانادا و استرالیا کشورای مهجار پذیرن و از همه مهم تر ایرانیم زیاد دارن .. چی میخای بدونی مثلا؟

چون من دو بچه دارم واسه مدرسه واینا نگرونم  از شرایط کار خونه ابنا میخوام بدونم

خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوجا به سوا ل  پاسخ میدن؟؟

بفرمایید شام یه برنامه است که توی هر بخشی چهار نفر شرکت میکنن و در طی چهار شب میرنخونه ی هم دیگه هر شب خونه یکی ، پیش غذا و غذای اصلی و دسر درست می کنن و به هم دیگه نمره میدم ، خوبی این برنامه اینکه شرکت کننده ها از مهاحرتشون و شهری که توش زندگی می کنن هم صحبت می کنن این قسمت رفته ونکوور اکثر کشورها رفته مثلاً انگلیس استرالیا هلند کانادا و ...

No reason to stay , is a good reason to go
2731

شرایط کاریش اوکیه مدارسشونم عالیه من پسرعمم واس تحصیل رفت بعدم موندگار شد

💙 با افتخار استقلالیم ...
خانوم  که گفتی تو پیچش مواد آرایشی داره تو تلگ رام پیداش کردم چطور ازش سوال بپرسم ؟؟ ببخشی تو ز ...

کرم معرفی میکنه برای پوست صورت گلم

همین ایدی رو اینستا وارد کن دایرکت سوال کن ازشون

خواهش میکنم گلم

شما اهل افغانستان هستی عزیزم؟

شغل شوهرت رو کامل متوجه نشدم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2738
آره مترجم

مترجم چه زبانی هستن؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
کسی نیست😕

جسمین..ببخش سوالم مرتبط با تایپیک نیست میخاستم ببینم بچه دومت به دنیا اومد. جنسیتش چی هست..

ممنون میشم جوهبمو بدی...

چون من الان سقط داشتم میخام مجدد اقدام کنم

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 
2706