2737
2734
عنوان

خواهر م داره مثل همیشه با بچه های تخسش سرم آوار میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 172620 بازدید | 450 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای توروخدا نگید خواهرته وضع جامعه رو نمی بینید؟زندگی ها سخت شده اعصابا ریخته بهم تحمل خودمونم نداریم چ برسه ب بقیه والا

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
شوهرش همش تو خونه میمونه اصلا بیرون نمی ره منم باید مرتب چادر و روسری سرم باشه شوهرم دوس نداره جلو ش ...

يا خدا با بچه كوچيك و چادر روسري خيلي سخته😨

واقعا چه شوهر پررويي داره مگه سر كار نميره شوهرش؟؟

استاتر واقعا گفتی یک ماه میمونه؟یا یک هفته؟😬 شوهرش شغلش چیه اخه؟ ببخشید چه آدمیه یک ماه میاد خونه باجناقش اصلا درست نیست...

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

بابا تو این گرونی من روم نمیشه مهمون بابامم باشم (مجرد)🤣🤣🤣بعد خاهرت میاد یک ماه اونم با یه تیم والیبال ساحلی

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
2738
ابجیم روزه نمیشه میگه نمیتونه و بنیه اش ضعیفه شوهر شم نمیشه خودم با اونکه شیر میدم روزه میشم ولی یکس ...

چقدر بی فکرن که روزه هستی باید واسه اونا غدا درست کنی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

خودش خواهرته از رو نمیره شوهرش چجور روش میشه یه ماه بیاد خونه شما لنگر بندازه به روی خودش هم نیاره اون هم زود زود بیان سر بزنن خب یه سوییت توی اون شهر بگیرن واسه همین مواقع

یا خودت به خواهرت بگو چون واقعا دارین اذیت میشین یا به مادرت بگو اون بهش بگه که در حده یکی روز خونه شما سر بزنن 

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
2706