2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

داستان سراییش ته کشید

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2731
قرار بود مامانش بیاد ولی نفهمیدم چی شد ظاهرا هنوز نرسیده

جودی جون خیلی عقبی که

مامانش اومد دامادشم فحش داد

در خونه زنه هم رفتن

از تهدید عمو ببعد خبر ندارم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عه جدی؟ از دیشب نبودم ببین چقدر عقب موندم

اره شوهره زده پررویی که دوست دارم و بازم میکنم

مادرزنه فحشش داده

اونم‌حمله کرده بود مریم روزده بود و ...

بعدم فرداش اینا رفتن درخونه زنه نبودن

عمو شوهرش زنگ زده مریم و فحش و تهدید که حق نداری بری درخونش و ...

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره شوهره زده پررویی که دوست دارم و بازم میکنم مادرزنه فحشش داده اونم‌حمله کرده بود مریم روزده بود ...

ومریمم صداسونو ضبط کرده 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اره شوهره زده پررویی که دوست دارم و بازم میکنم مادرزنه فحشش داده اونم‌حمله کرده بود مریم روزده بود ...

ای وای طفلی چه حالی داره😓

خدا کمکش کنه 

ولی چه میشه کرد که قانون از مرد حمایت میکنه

انگار داری سریال ماه رمضان شبکه 3تعریف میکنی  جالب تعریف می کنی آفرین  

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من