2737
2739
عنوان

بیاین مزخرفترین تاپیکایی که دیدید رو بگید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 57583 بازدید | 710 پست
دیروز پارک بودیم  تو صف دسشویی یه خانوم که انگار یکی دوماهه باردار بود نشسته بود کولی بازی در ...

وای فقط اون یکی که میگه الان بچم میفته 😂 خودستشویی دلری فوقش روخودت خراب کاری میکنی دیگه چطوری میفته ما تو زایمان این همه زور میزنیم نمیفته لامصب😂😂😂😂 اون مورد دومی که گفتی دیگه نوبره😂

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهنگ هنگام رابطه چی بزارم؟😆😆😂😂😃😃😄😄

ناموسا کسی همچین تاپیکی زده بود؟؟😐😐بگو که شوخی میکنی وگرنه کله مو میکوبم به دیوار

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍
2731
ناموسا کسی همچین تاپیکی زده بود؟؟😐😐بگو که شوخی میکنی وگرنه کله مو میکوبم به دیوار

نه شوخی نمیکنم😆😆😂😂😃😃

اتفاقا چنتا از کاربرایی که الان اینجان هم گفتن یادش بخیر😆😆😂😂😂😃😃😃

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738

ووووي يه كاربري بود به اسم گل اقا من تازه تاپيكاشو ديدم 

ببين يه غوغايي بود اصن 

عنواناش هميشه اينجوري بود 

من دارم پيتزا ميخورم شما چي

ما شام كباب داريم شما چي

من بال مرغ هوس كردم پاشدم كباب كردم جاتون خالي 

الان دارم سمبوسه درست ميكنم شما چي 

نود درصد در مورد غذا بود اونم به اين شكل ده درصد هم شوهرم واسه ولنتاين حسابي سنگ تموم گذاشت شوهراي شما چي

روزن زن نزديكه شوهراي شما چيكار ميكنن و..... اوففففف 

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است

همین تاپیک خودم بچه موتوخونه دنیاآووردم

خالی بندیه محض بودااااا

۲۵دقیقه م عمرتاپیکش بیشترنبود

دیروزتاپیک زده۳۱هفته شوامروزخاطره ی زایمان میگه😄😅😅😅😅😅😅😅

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

مسخره ترین خود شماها هستید که بقیه رو مسخره میکنید می تونید گزارش بزنید یا داخل تاپیک نرید!!!!! تا کی ادعای فرهنگ و باکلاسی

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2706