2737
2734

من اچ آ.میدم.ولی واسه وزن گیری خیلی خوب نبوده

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من تو بیداری شیر نمیخورد دکتر گفت نان اچ ا بده شاید بخور ه دادم ولی تاثیری نداش همچنان تو بیداری شیر نمیخوره

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
هر چند ساعت چند سی سی میدین شما؟؟؟ نوراد من 5 ماهشه... حس میکنم اب خالیه؟؟؟ تو یک ماه چقدر وزن میگیر ...

من از ۸ماهگی دادم.الان ۲سال و نیمشه.دکتر بخاطر آلرژی به من گفت اچ آ بدم

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
2738
پس الان چی بهش میدین

ن عزیزم فقط یه قوطی ازش خریده بودم همونو دادم تا تموم شه اونکه تموم شد .همون نان یک دادم الانم نان ۲بهش میدم

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            

دختر منم هشت ماهشه از شش ماهگی نان دو اچ آ میدم .خداروشکر خوبه 

اپتامیل گرفتم اول براش نخورد دکتر گفت نان بده 

همه شیرخشکا مثله همن واسه وزن گیری باید شیردهی رو زیاد کنی ساعتی دو ساعتی یبار خوب سیرش کن

دخترم و شوهرم زندگی منن تاج سرمن...خدا شکرت ممنونتم♡♡♡
دختر منم هشت ماهشه از شش ماهگی نان دو اچ آ میدم .خداروشکر خوبه  اپتامیل گرفتم اول براش نخورد د ...

دعا کنید واسه منم خوب بشه هر 2 ساعتی شیر بخوره خیلی ناراحتم

شما از وزن گیریش با نان ha. راضی بودین

من تا شش ماه شیر خودمو میدادم تو این دوماهی که فقط شیر خشک دادم خداروشکر ماشاالله خوب بوده نمودارش خوب میره کم و زیاد نشده

دعا کنید واسه منم خوب بشه هر 2 ساعتی شیر بخوره خیلی ناراحتم

سعی کن وقتی خوابه شیردهیت زیاد باشه دختر منم تو بیداری شیر نمیخوره .تا خوابید شیشه رو میچپونم دهنش  

شباهم گوشیمو میزارم رو زنگ ساعای یبار بیدار میشم شیر میدم بهش میخابم

2706