2737
2734
عنوان

تجربه عکس رحم که دیروز مشهد انجام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 50 پست
ایشالا نتیجه میگیری عزیزدلم 😍♥️

مرسی عزیزم انشالله با دعای شما، دعا کنید سخت تر نشه، کاش با همین داروها جواب بده به ivf نرسه

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
والا عزیزم من فکر کنم بخاطر اینکه دارو زیاد خوردم معده ام حساس شده الآنم داکسی سایکلینو که میخورم حا ...

عزیزم.انشالله که حالت الان بهتر هست....

من هم این چند روز فکر میکنم اون روز هم استرس و هم شرایط ...اتاق رادیولوژی سرد بود من لرزیدم .حسابی سرما خوردم و اذیت شدم.

من آزمایش هورمون هم دادم جواب ها رو گرفتم و هقته بعد میبرم.

شما آزمایش هورمون دادید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم.انشالله که حالت الان بهتر هست.... من هم این چند روز فکر میکنم اون روز هم استرس و هم شرایط ... ...

آره عزیزم دکترمم بهم اسید فولیک و قرص آهن داد، آره منم فکر میکنم بخاطر استرس شدیدی که روز عکس برداری بهم وارد شد تا همین الآنم حالم از همه چی بهم میخوره، خیلی روز بدی بود بخاطر استرسش میگم، 

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
2728
اسکرین شات رو فرستادم براتون من مشهد انجام دادم بازم اگه سوالی داشتین هستم در خدمتتون

سلام.عزیزم شما بعد از عکس رنگی باردار شدید؟قبل از عکس به شما شیاف برای واژن داده بودند؟

سلام.عزیزم شما بعد از عکس رنگی باردار شدید؟قبل از عکس به شما شیاف برای واژن داده بودند؟

نه عزیزم هنوزم باردار نشدم اما دیگه دکترمم ادامه ندادم، نه شیاف واژنی نمیدن که