2733
2739
عنوان

تجربه عکس رحم که دیروز مشهد انجام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 50 پست
میگم اگر بسته باشه درد نداره.درسته؟

لوله بسته باشه درد شدید داره

البته  قرص مسکن باعث میشه متوجه درد نشی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مننون بابت درمیون گذاشتن تجربتون .من هم عکس رنگی داشتم .دیروز هم تو یکی از مراکز وقت داشتم ولی بخاطر استرس آخرین لحظه های مراجعه پشیمون شدم و یه بیمارستان دیگه که گفتم شاید بهتر باشه وقت گرفتم . این مرکز هم هزینه من ۱۶۵ میشد چون بیمه تکمیلی بودم هزینه دریافتی میشد ۵ تومن .

دیروز که وقت گرفتم به من گفتن قرص داکسی ساکلین هر ۱۲ ساعت و قرص میترونیدازول هر ۸ ساعت تا روز مراجعه (فردا) استفاده کنم .یه شیاف دیفلوفناک ،یه ملافه و یه زیر انداز از داروخانه که اسمش الان یادم نیست همراه داشته باشم. 

با صحبت های شما کمی آرامش گرفتم .امیدوارم من هم با تجربه شما کارم تموم بشه.

مننون بابت درمیون گذاشتن تجربتون .من هم عکس رنگی داشتم .دیروز هم تو یکی از مراکز وقت داشتم ولی بخاطر ...

منم قبل از اینکه برم کلی تو سایت گشتم که بعضی ها میگفتن خیلی تجربه بدی بوده و ولی بعضی ها میگفتن راحت بوده، تا لحظه ای که برم داخل اتاق آروم بودم اما قبل از من یه مریضی بود که هی مگیفت وای درد دارم من که میشنیدم رنگم شده بود عین گچ، نمیخواستم برم شوهرم هی دلداریم میداد، وقتی رو تخت دراز کشیدم انقدر خودمو منقبض کرده بودم دستگاه میومد بیرون ولی پرستاره آرامش میداد بهم، باور کنید بعد از اینکه عکس میگیرین به خودتون میگید ای وای من چقدر به خودم استرس وارد کردم، شوهرم بهم میگفت میخوایی زایمانو چیکار کنی، راحت تر پریودیه حتی، اصلا نگران نباشین اصلا، تاکید میکنم اصلا اصلا نگران نباشین، خیلی ها منو ترسوندن ولی وقتی از اتاق اومدم بیرون خوشحال بودم که چه خوب بود، کلی از پرسنلشون تشکر کردم که اذیت نشدم

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
2728
ارهههههه منم مثل تو دکترمو عوض کردم گف برو عکس دکتر خوب و دلسوز واقعا نعمته

آره خداروشکر که انجام دادم فهمیدم مشکلی نیست من فقط تنبلی تخمدان دارم بخاطر همین طول میکشه 

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
لوله بسته باشه درد شدید داره البته  قرص مسکن باعث میشه متوجه درد نشی

آره واقعا خیلی خوبه که اینهمه مسکن میدن یه خانومی میگفت زمان ما اصلا این داروها رو نمیدادن، البته مرکزی که میری انجام بدی به نظر من شرطه بعضی ها خیلی واردن سریع انجام میدن، بعضی نه متاسفانه بیشتر از خود مریض میترسن

آره خداروشکر که انجام دادم فهمیدم مشکلی نیست من فقط تنبلی تخمدان دارم بخاطر همین طول میکشه 

منم تنبلی تخمدانم خفیف بود مشکل اصلیم لولم بودکه خداروشکر انجام دادم ایشالا بزودی مامان میشی عزیزم

منم تنبلی تخمدانم خفیف بود مشکل اصلیم لولم بودکه خداروشکر انجام دادم ایشالا بزودی مامان میشی عزیزم

نمیدونم والا فعلا که بدنم به دارو جواب نمیده دکتر قبلیم  کلی قرص و آمپول بهم داد  آخرشم یه  دونه فولیکول 16 داشتم، حالا ببینم دکتر جدیدم چیکار میکنه

2740
منم قبل از اینکه برم کلی تو سایت گشتم که بعضی ها میگفتن خیلی تجربه بدی بوده و ولی بعضی ها میگفتن راح ...

ممنون .عزیزم.امروز رفتم و انجام دادم. با اینکه بیمارستان خوبی رو انتخاب کرده بودم و فکر میکردم.یه مقدار هوامو داشته باشن ودلداریم بدن .خیلی اینطور نبود و دوست داشتن سریع کارهاشون تموم شه .گویا خانم دکتر هم قصد مسافرت داشت و عجله  خلاصه با ترس من و تهدید اونها که منقبص باشی دستگاه تو بدنت میشکنه و نمیتونی جمعش کنیم و ...البته من همیشه برای معاینه دکترها هم این بند و بساط رو دارم... یه آمپول لیدوکایین هم برام زدن و کار شون که شروع شد .سه بار مایع حاجب رو به بدنم وارد کردن .اون سه بار درد داشتم .دردی مثل وارد کردن فشار به داخل بدن .یه مقدار درد آور است ولی تمام شدنیست و قابل تحمل....

من هم گویا خدا رو شکر مشکلی نداشتم. 

البته من شوهرم اسپرمهاش خیلی ضعیف و در کل برای مداوا من هم باید این راه ها رو طی کنم.

ممنون .عزیزم.امروز رفتم و انجام دادم. با اینکه بیمارستان خوبی رو انتخاب کرده بودم و فکر میکردم.یه مق ...

چه سخت بوده، البته به نظر من مراکز خصوصی بهترن،خب بیمارستانا شلوغ ترن، جایی که من انجام دادم فقط 2نفر نوبت عکس داشتیم بخاطر همین زود انجام شد و جوابشم زود آماده شد که همون روز به دکترمم نشون دادم، البته الآن مشکل لکه بینی و خارش واژن دارم که داکسی سایکلین و مترونیدازول هر 12 ساعت میخورم، به دکترم زنگ زدم گفت فعلا ادامه بده داروها رو اگه بدتر شدی بیا مطب

من به دکترم خیلی اعتماددارم تحقیق کن در مورد دکترت

والا این دکتر جدیدم فقط کار نازایی و ivf قبول میکنه،حتی زایمانم قبول نیمکنه، فقط تا لحظه باروری تحت نظری بعدش باید یه دکتر دیگه پیدا کنی، میدونین مثل بقیه دکترا نیس که تو مطبش منتظر باشی از بیمارستان بیاد یا زود تموم کنه بره بیمارستان، کارشو پسندیدم فعلا 2 جلسه اس رفتم پیشش، امیدوارم که نتیجه بده

چه سخت بوده، البته به نظر من مراکز خصوصی بهترن،خب بیمارستانا شلوغ ترن، جایی که من انجام دادم فقط 2نف ...

عزیزم.من هم بخاطر حساسیت و ترسی که داشتم مرکز تصویر برداری بیمارستان خصوصی عرفان نیایش که فکر میکردم از خیلی مراکز خصوصی بهتر باشن رفتم.که هم تجهیزاتشون مرتب تر باشه هم بخاطر خصوصی بودن رسیدگی هاشون بهتر باشه .اون روز هم تقریبا فقط من هیسترو گرافی داشتم. هزینه هم  تقریبا ۳۳۰ تومن شد . ولی در کل به نسبتی که من توقع داشتم که هوای روحیه حالم رو داشته باشن نبود.ولی کار و رسیدگیهاشون تقریبا خوب بود .جواب رو هم همون موقع دادن و خانم دکتر برای اطمینان بیشتر در جواب دهی سونوی واژینال هم انجام داد.

من از دو روز قبل داکسی ساکلین و مترونیدازول میخوردم و بعدش هم پرسیدم گفت که قرص رو ادامه بدم.البته من فعلا سوزش و خارش ندارم .ولی گاهی قسمت رحم و تخمدان هام درد محسوسی دارن .الان هم هر ۱۲ ساعت داکسی و ۸ ساعت میترونیدازول میخورم.

من دم کرده پونه هم میخورم .به نظر من خیلی خوبه .

عزیزم.من هم بخاطر حساسیت و ترسی که داشتم مرکز تصویر برداری بیمارستان خصوصی عرفان نیایش که فکر میکردم ...

والا عزیزم من فکر کنم بخاطر اینکه دارو زیاد خوردم معده ام حساس شده الآنم داکسی سایکلینو که میخورم حالت تهوع و سردرد میگیرم یعنی حالم بهم میخوره از هرچی قرص دوست دارم بگن آمپول میزنیم خوب میشی ولی قرص نخورم، الآنم خودم پماد کلوتریمازول خونه دارم میخوام استفاده کنم

2706