2733
2739
عنوان

شماام این مریضیو داشتین ؟

234 بازدید | 36 پست

سلام ھمگے ببخشید بچہ ھا من تا آخر ماہ رمضون نمےتونم برم دکتر باید صبر کنم بعد الان دارم اذیت میشم واسہ ھمین مریضیم اول ماہ رمضون پمادو داروھام تموم شد ولے بعدہ پونزدہ شونزدہ روز دوبارہ برگشتہ انگار میشہ یہ راھنماییم بکنین تا بعدہ عید فکر برم یہ دکتر درستو حسابے ۔واژنم سفیدک زدہ دیدین دھان چطور آفت میزنہ اونجورے زدہ دمہ ورودے رحمم خارش دارم  شدید شوھرمم طفلک نزدیکیو کلن قطع کردہ مےگہ تا وقتے کہ کلن خوب بشے دکتر اون موقع گفت قارچہ اما من تاحالا اینجورے نشدہ بودم شماام قارچ این مدلے داشتین ؟ الان دوسہ شبہ دود عنبر نسا میدم 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حتما برفک واژن دارین که به سادگی قابل درمانه

چطوری درمان میشه

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

آخہ دکتراے شھرمونو قبول ندارم یہ دکتر خوب تو افسریہ دارم وقتایے کہ حالم بد باشہ فقط یہ نسخہ برم پیشش حلہ خداخیرش بدہ واسہ ھمین الان نمےتونم برم باید صبر کنم ماہ رمضون تموم بشہ 

سیر بذار تو واژنت شب تا صبح. صبح دربیار  عفونتو میکشه. تزریق عسل اصلم عالیه عفونتو میزنه بیر ...

سیر نمیسوزونہ مطمعنے ؟

زیر نظرپزشک با یه سری انتی بیوتیک دوره درمانشم کوتاهه

علائمشم همین خارش و سفید سفید شدنه ولی ترشح نداره نه؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2706