2733
2734
عنوان

تقویت و رشد سریع ناخن در ۱۰ روز

2251 بازدید | 6 پست

سلام، این ماسک رو خودم امتحان کردم و جواب داده و البته بستگی به واکنش نشون دادن و ماساژ داره ممکنه برای بقیه متفاوت باشه

نصف لیمو ترش

۱ قاشق چای خوری روغن زیتون

۱ قاشق چای خوری نمک

نصف کاسه آب گرم

طرز تهیه :  

نصف لیمو 

۱ قاشق چای خوری روغن زیتون

۱ قاشق چای خوری نمک 

به آب گرم

نصف لیمو ، ۱ ق چ روغن زیتون ، ۱ ق چ نمک را به ظرف آب گرم اضافه میکنیم دست ها را داخل محلول قرار داده و ۳۰ دقیقه ناخن ها را داخل محلول ماساژ داده و بعد خشک میکنیم.

بعد از اینکار یک روغن هست اماده می کنید و داخل یک ظرف میریزید و برای مصرف ، بعد از مرحله اوله یعنی نیازی نیست مدام درستش کنید. داخل بطری اماده میکنید و هر شب بعد از استفاده از محلول اول یه ناخن میزنید

محلول روغن

۱ قاشق سوپ خوری روغن زیتون

۲ کپسول ویتامین E

طرز تهیه : ۱ قاشق سوپ خوری روغن زیتون ،روغن ۲ کپسول ویتامین ای رو خالی میکنیم و این مخلوط رو هم میزنیم و داخل بطری میریزیم

روغن را روی ناخن ها به مدت ۱۰ دقیقه و به حالت دورانی ماساژ میدهیم.

با پوشر پوست روی ناخن را ماساژ میدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا تورو خدا واسه ریزش مو و رشد مجدد موهم اگه چیزی بلدی بگو

موهاتون چربه ؟

اگه چربه نمیدونم ولی من از ترکیب روغن سیاهدانه روغن کرچک و روغن نارگیل جواب گرفتم موهام یکم پرتر شد 

تست کنید اگه ریزشتون رو بیشتر نکرد چند ساعت قبل حمام هفته ای دوبار بزنید یا ۳ بار انشالله جواب بگیرید

2728