2733
2734

سلام مامانیااااا 

چه علائمی اوایل دوران بارداری داشتید 

و جنسیت نی نی تون چیه؟

من عاشق چیزای ترش و شورم 

صورتم خیلی لاغر شده 

اشتهام کمه 

اول سمت راستم انگار تکون خورد اما الان انگار بیشتر سمت چپمه 

همه میگن نی نیت دختره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشت دوست داشتم،خیار و گوجه سبز و ابغوره خیلی میخوردم،از غذاهای چرب بدم میومد مثل کوکو،غروبا. حالت تهووع. داشتم و اشتها اصلا نداشتم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
گوشت دوست داشتم،خیار و گوجه سبز و ابغوره خیلی میخوردم،از غذاهای چرب بدم میومد مثل کوکو،غروبا. حالت ت ...

اااع،یادم رفت بنویسم بچم پسر ه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

من شوری و نمک حالم خیلی خوب میکنه و گوجه سبزو چاقاله دوسدارم متنفر از شیرینیجات البته اوایل تقریبا برعکس بودم تهوع الان ک ۱۷ هفتمه تقریبا رفع شده جنسیت نینیم هنوز نمیدونم 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
من خیلی گرسنه م میشد.اشتهام زیاد شده بود.ویار اصلا نداشتم.نوک سینه هام درد میکرد.پاهام سرد بود.نی نی ...

من هفته ششم دقیقا این حالتا رو دارم به اضافه بینی ورم کرده یعنی پسمله

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2706