2733
2734
عزیزم یه مهمونی خودمونی که چیزی نیس دیگه. اینجوری ک با کسی رفت و امد نداری خودت افسرده میشی. مهمان ...

حتی براش تاپیکم زده بودم اصلا نمیتونم باکسی درارتباط باشم  خونه ی هیچکسم دلم نمیخواد برم خیلی ازفامیلام میخوان بیان میپیچونمشون😔فقط خونواده خودم ‌همسرم بیان مشکلی ندارم اونام سالی یبارمیان منم سالی یبارمیرم،اینجوری راحتم ولی میدونم نرمال نیستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
نه شوهرم حرفی نداره بنده خدا گیر من افتاده

یعنی خونه مادر و ‌پدرتون هم سالی یه بار می‌رید ؟؟

رفت و آمد با خواهر و برادر خودم و شوهرم برای من راحته یعنی مهمون حسابشون نمیکنم 

همشون هم خونه ی منو دوست دارن راحت می‌گیرم 

اما با خاله و عمه و ... سالی یه بار نهایت دوبار 

یعنی خونه مادر و ‌پدرتون هم سالی یه بار می‌رید ؟؟ رفت و آمد با خواهر و برادر خودم و شوهرم برای من ر ...

اخه دورم ازشون مسافت زیاده،باخاله وعمو ووو وعمه ودایی که اصصصصلا عیدا خونه بابام میبینمشون میخوان بیان  گذرشون که میفته ولی من هربار بهونه اوردم ،ولی خواهرشوهرم اومده بیست روزمونده جراحی داشته باجون ودل پذیرفتم یا خونواده خودم،اصلا نمیدونم چرااا اینقد ازمهمون ‌مهمونی رفتن فراری ام،خواهرام بامن اختلاف سنی کمی دارن ولی مدام مهمون دارن من ازدور هم عصبی میشم  میشنوم 😐 آدم اجتماعی هستم  کمرو وخجالتی  بهیچ وجه نیستم فقط فامیل گریزم😏دیگه اینم سبک زندگیمه با کارم سرگرم بودم همیشه وتو دورهمیا احساس خوبی نداشتم هیچوقت