2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تاپیک اولمو بخوانید میفهمید البته چون اولین تاپیکم بود و بلد نبودم زیاد خوب ننوشتم 

الان از 10ماه رمضان اومدم خونه ماممانمم چون خونه خودم خیلی حوصلم سر رفته بود تا عید فطر اینجا میمونم شوهرمم راضیه 

موضوع اینه که از قهر قبلیمون قهر 40روزه من تقریبا سه ماه میگذره  هنوز من نتونستم اونو هضم کنم و سر هر چیزی اونو پیش میکشم خدایی هم چیزی نیست که بتونم فراموش کنم همین باعث شده مشکلاتمان بیشتر بشه سر هر چیزی به دعوا کشیده بشه خلاصه بگم مامانمم گفته شوهرت تا من زندم طرف من نیاد البته حق داره ماماننم ...

بقیشو میگم

امروز شوهرم به یک بهونه ایی به بابام پیام داد منم خوشحال شدم البته قبلا هم زنگ زده بود چند بار بابام ج نداد ایندفعه با اسرار من ج داد منم خوشحال شدم که تقریبا میونه ها خوب میشه البته مامانمم اصلا کوتاه نمیاد شووهرمم با اینکه کار بدی کرده ولی مغروره و پرو 

2731

منم خوشحال از این اتفاق که اخ جون 

از روزیم که اومدم روز اول یکم ناراحت بود که من پیش مامانمم خوشحالم و اونو راه نمیدن خونه ولی غرورش بیشتر از این حرفاست ولی بعد چند روز براش عادی شد خوب و خوش پیام عاشقانه میدادیم

2738

بعد افطار و زنگ زد و گفت تا خونه ی باباتی قشنگ فکراتو بکن که میخوای زندگی کنی یا نه بدون من راحت تری خوشحال تری پیش مامان بابات خوشحال تری و از این حرفای مسخره

این حرف بار اولش نبود ...

منم عصبانی شدم و گفتم این بار چندمته میخای من هی بگم میخام بمونم که بعدا هی بگی خودت خاستی خودت برگشتی (این حرفا و الانم میزنه)

آخرم گفتم نمیتونم زندگی کنم معلومه خونه مامان بابام راحت ترم ولی به خاطر بگم میمونم اونم گفت غصه بچرو نخور خودم هستم اینو که گفت قاطی کردم گوشی و قطع کردم

😞😞😞😞😞من اگر بود میزدمش خودشم میبردم

چجور بزنم این غولو😂 هووووف دیگه نمیدونم چجور  اتمام حجت کنم با این اخلاقش

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بعدش با مامانم رفتیم خونه خالم تا الان که برگشتم دیدم خبری ازش نشده منم بهش دو بار زنگ زدم ج نداد و پیام داد گفت فعلا استراحت کن تا فردا الان اسکرین آخرین پیامامونو میزارم

2706