2733
2739
منم همیشهههه لاک دارم😂فقط الان نمیرم خرید

من اینقدر دارم که وقتي میرم دیگه هیچ لاکي به چشمم نمیاد 

برا همین خيلي خرید و اینا برا لاك نمیرم

فقط هر هفته کلي میزنم دلم شادشه 

من اینقدر دارم که وقتي میرم دیگه هیچ لاکي به چشمم نمیاد  برا همین خيلي خرید و اینا برا لاك نمی ...

منم😂بزار عکس لاکامو بزارم😂

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا همونی که توی تاپیک کمی تا حدودی ترسناک فقط تو مونده بودی و من و خانم_سفید که تو گفتی هر شب از ا ...

هان یادم اومد بابا یه عکس واسه کاربریت بزار لنتی چرا تاپیک دیگه نزدی اون شب چه پشم ریزونی شد تاپیکت قلبیخیم بود😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
هان یادم اومد بابا یه عکس واسه کاربریت بزار لنتی چرا تاپیک دیگه نزدی اون شب چه پشم ریزونی شد تاپیکت ...

😂😂😂😂بابا من تاپیک نزده بودم که خانوم _سفید زده بود یه بار دیگه هم زد که تو نبودی هر چی خواستم تگت کنم هم نبودی ولی چقد حالا دادا

نمیدانم ، اطلاعی ندارم 
😂😂😂😂بابا من تاپیک نزده بودم که خانوم _سفید زده بود یه بار دیگه هم زد که تو نبودی هر چی خواستم تگ ...

ای نامردا بدون من😥😥 هان فکر کنم یادم اومدم تو همون نیستی که گفتی فامیلمون عزاییل دیده اینا یا گفتی چند سالته😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2738
 تیکه تیکه میزارین وقیح بیچاره مجبوره یساعت سرهمش کنه😕خوووچه کاریه یدفه درسته بزارین دیگه😉

قضیه وقیح چیه تو همه تاپیکا هست

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
اره من گفتم چند سالته

عزیزم ببخشید نشناختم     

2706