2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من اگه برا سرمایه گزاری میخای فعلا نخر

بزا ببینیم وضعیت چی میشه.

یکی میگه جنگ میشه یکی میگه نمیشه،

شاید اخرش همه چی مثل قبل شد

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

بالاپایین میشه طلافروشی ک من ازش خریدمیکنم گفت خیلی بالاترازاینام میره نمیدونم والا

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738
فعلا اوضاع منطقه ارومه شاید 100 افزایش داشته باشه ولی نزول محدود احتمالش بیشتره

از کجا میدونید ؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
فداتشم البته گواشواره داره ولی کوچیک شده هی میگه مامان عوض کن

عزیز دلم

میگما طلا 432 اینا بود من میخی قیمت کردم 200 تومن بود باز از اینا که قفلی هم هست 500 بود از اونا نمیشه خرید؟

میشه واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین؟
2706