2733
2739
عنوان

خانوما باردار کسی همچین علامتی داشته؟ایا خطرناکه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 51 پست
عزیزم اون ترشح منم ۱۵ هفتم دقیقا اونو دارم کشدار و مثل زمان تخمک گذاریمه

من۱۵هفتم . ببخشید رنگش چجویه؟؟سفیده؟

ترشح من مثل خلط گلو یکم زرده ببخشیدالبته

اما سوزش و خارش ندارم اصلا.طبیعیه بنظرت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما تاپیک زدم کسی جوابم ندادتورو خدا راهنمایی کنین من هفته بیست و سه هستم الان ۳روزه کمردردو درد ز ...

منم یکم ک راه میرم حتی توی خونه کمر درد شدید میگیرم سر بارداری پسرم اصن اینطور نبودم الان نمدونم چرا اینطور شدم

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
2728
من۱۵هفتم . ببخشید رنگش چجویه؟؟سفیده؟ ترشح من مثل خلط گلو یکم زرده ببخشیدالبته اما سوزش و خارش ندار ...

عزیزم من اول بارداریمم بودم هنوز صدا قلب نرفته بودیم باهم حرف زدیم 😍

برا من بعضی وقت ها غلیظ میشه مثل اینی ک شما میگی بعضی وقت ها هم بی رنگ و کشدار میشه همیشه ی مدل نیست 

ولی چون بو  و خارش نداره نگران نشدم 

ولی اولین باری ک این مدلی ترشح داشتم تعجب کردم

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
2738

سونو انومالی رفتین؟؟؟من یه پسر دارم اگر خدا بم دختر بده ک چه بهتر....خدایاتو بخشنده وبزرگی یه کاری کن منو وهمه مامانا نی نی سایتی بچه هامونو  سالم وسلامت وب خوشی بغل بگیریم

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
پرولوتون هفتگی میزنم آبجی دیگه چی میخواد بده

اها پرولوتون عالیه.ی پتو لوله کنی بین پاهات و بغلت بگیری موقع خاب ببین بهتر میشی یا ن؟

از اول بارداری خیلی چاق نشدی؟ 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
خانما تاپیک زدم کسی جوابم ندادتورو خدا راهنمایی کنین من هفته بیست و سه هستم الان ۳روزه کمردردو درد ز ...

عزیزم حتما باید بری دکتر تا مطمئن بشی که چیزی نیس.ممکنه طول سرویکست کم شده باشه،یا یه سرماخوردگی ساده باشه

2706