2733
2739
عنوان

خانوما باردار کسی همچین علامتی داشته؟ایا خطرناکه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 51 پست
خب بسلامتی عزیزم  من ک دختر دوست دارم دختر گوگولی تر از پسره 😍 حالت چطوره من حس میکنم یکم رو ...

وای اره من خسته شدم دوسدارم زود بزام راحتشم  انقدر موقع خواب استرس میگیرم ک نگو ..حس میکنم میفتم روشکمم...

وای اره من خسته شدم دوسدارم زود بزام راحتشم   انقدر موقع خواب استرس میگیرم ک نگو ..حس میکنم می ...

من ی متکا بقلمه با اون میچرخم 

امشب نمیدونم چرا یکم دل درد دارم نگران شدم 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی متکا بقلمه با اون میچرخم  امشب نمیدونم چرا یکم دل درد دارم نگران شدم

نترس منم ازتو نافم یکی داره میکشه انگار.

بخاطراینکه توماه چهار رحم وامیشه نترس.دکترم گفت درد و اینا توماه شما طبیعیه چون رحم داره ازتو لگن میاد توشکم

نترس منم ازتو نافم یکی داره میکشه انگار. بخاطراینکه توماه چهار رحم وامیشه نترس.دکترم گفت درد و اینا ...

من کنار های شکمم و درد میکنه نمیدونم اسم جاش و دقیق بگم ولی بالای رونم دو طرفش درد گرفته امشب نمیدونم چرا 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
2731
وزنتو نگفتی.ممکنه سنگینی شکمت کمردردت کرده باشه سعی کن تو بارداری ادم لوسی باشی درد داشتی برو دکتر. ...

الان ۶۳کیلو ام وزنم خوبه والا اونسری دردشدید کشاله ران و لگن داشتم رفتم دکتر گفت طبیعیه تاحالا هر چی پرسیدم گفته طبیعیه!