2733
2734

قبلا خواهرشوهرم بدجوربی محلی میکرد وکنایه  میگفت و منم بهش گفتم گول ظاهر نباید بخورم  اونم بهم فحشای بد داد  ومادرشم طرفشو گرفت و منو ازخونش بیرون کرد!شوهرمم مادر خواهرشو دعواکردبعدش مادرش قهربودباپسرش بعد چند وقت الان اشتی کرده بابچش و شوهرم گفته خانممو ناراحت کردین دخترت چرا پیام زشت داده،مادرشوهرمم گفته من گفتم بفرسته واسمون مهم نیس خانواده زنت درموردمن ودخترم چی فکرکنن،و واسمون مهم نیس ک زنت ناراحت باشه،دوستان طبق حرفای این زن  و اینجوری جواب دادنش درسته که خانواده شوهرمو تو عروسی خواهرم دعوت کنیم؟خواهرم ک میگه نمیخاد دعوتشون کنیم اینهمه بی احترامی کردن بهت

،مادرم میگه اگه نری خونشون خوشحال میشن ،پس برو تا آتیش بگیرن،طبقه ی پایینشون که وسایل شوهرت هست همونجا بمون،منم گفتم باشه میرم و اصن سلامشونم نمیکنم تا بسوزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم دعوت نمیکنم چون میان بدتر چرت و پرت میگن اعصاب ادمو خراب میکنن..

اتفاقا مادرشوهر خاهرشوهرن الکی الکی با خاهرم بد شدن پشتش حرف میزنن

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2728
2738

عقدی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین اگر دعوتشونم کنین نمیان تا ضایع بشین پس دعوتشون نکنین اگر شوهرت گفت بگو داماد خرجشو میده خواهرم هیچ کارس

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
میدونی چرا میرم واسه شغل همسرم مجبورم اونجا برم کمکش باشم کشاورزی داره

اها. خب پس برو ولی محلشون نده. چیزیم گفتن بگو من بخاطر شوهرم اومدم برام مهم نیست بقیه چی میگن. هرررچیم گفتن تو اصلا ناراحت نشو اتفاقا خودتو ریلکس نشون بده تا اتیش بگیرن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2706