2737
2739
عنوان

معرفی رژیم های فست

159 بازدید | 3 پست

سلام دوستان تصمیم داشتم رژیمایی که میگیرم تا عروسی یه جا بیام بگم ولی طاقت نداشتم چون ازش نتیجه گرفتم و اینکه دکتر بهم داده و توصیه میکنم شما هم زیر نظر دکتر تغذیه برید و بگیرید ولی با یه سرچ ساده هم میشه پیداشون کرد

اولیش رژیم تخم مرغ بود صبحانه هر روز ثابت بود دو تا تخم مرغ آبپز با یک عدد میوه 

ناهار ماهی بخارپز یا سینه و فیله مرغ یا تخم مرغ آبپز یا میوه یا سالاد بود شام هم همینطور تو نت بزنید egg diet plan 

این رژیم دو هفته ای هستش و به صورت میانگین ۴ کیلو کم میکنید(من خودم ۴ کیلو کم کردم)

یک هفته استراحت میدید به بدن ولی متناسب غذا بخورید که ۴ کیلو برنگرده

صبح ها قبل هر چیزی دو لیوان آب گرم بخورید

برای اینکه صورت لاغر نشه ژلاتین رو بدون شکر مثل ژله درست کنید صبحا یه قاشق بخورید

من دو هفته برای پاکسازی روده هام و دستگاه گوارش صبحا دو حبه سیر با یه قاشق عسل میکوبیدم و میخوردم الانم هفته ای یک روز اینکارو میکنم و تو آب شدن چربی شکم هم تاثیر داره 

سس سالاد هم نمیخورم یه پیمانه ماست و با روغن زیتون و آبلیمو یا سرکه سیب و نمک و فلفل  قاطی میکنم برای سس سالاد یا مرغ

مرغ خالی هم حال نمیده ریحون یا نعناع یا اسفناج و با یه قاشق روغن زیتون و نمک بریزید تو مخلوط کن بریزید رو مرغ میشه سس رژیمی مرغتون

خوب میریم سراغ رژیم دوم که یک هفته رو گرفتم و واقعا سبک شدم نمیدونم چقدر کم کردم چون تا پایان این رژیم وزن نمیکنم و تصمیم دارم یک ماه این رو ادامه بدم

رژیم سوپ بر پایه ی سبزیجات هر سوپی که پایه سبزیجات داره میشه درست کنید و باید بدون آب مرغ یا گوشت باشه و روزی دو وعده میوه و یک لیوان شیر خبر خوب اینه که هفته ای یک وعده آزادید و میتونید تا ۴ کاسه اگر خیلی کم کالری باشه(مثل سوپ بروکلی)۵ کاسه بخورید سخت هست ولی عادت میکنه بدن برای من دو سه روز اول خیلی سخت بود

دوستان ابن تجربه خودم بود تا الان از رژیم اینا رژیم های سریع هستن که برای عروسی گرفتم ولی با سالم غذا خوردن تو دو سال ۳۰ کیلو کم کردم پس همیشه سالم بخورید و اگر مراسمی دارید حتما این رژیم هارو با دکتر مشورت کنید و بگیرید موفق باشید .

سلام دوستان یه گروه ساختیم که کنار هم باشیم و برای کاهش وزن و تناسب اندام به همدیگه کمک کنیم عضو گروه بشین و صبوری کنین تا عضو گیری کنیم و بتونیم کنار هم به هدفمون برسیم‌

https://t.me/joinchat/MnVX2kTSVTmcgq4w3ZSIXQ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728