2737
2734
عنوان

بچه ها یلدا اومده خبر گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 3487 بازدید | 131 پست
😂😂 فکر نکنم بیشتر ب بازیگرا میخوره تا رمان نویس،چون کسی ک ی ملتو اینطوری سرکار بذاره قطعا داره پشت ...

الان براش تاپیک زدند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان طرفداراش میان میگن قضاوت نکن،فکرکن شایدیک درصد راست باشه.

نه این قبلا یه تاپیک زد من تاپیکش ذخیره کردم بعد اومدم دیدم نیس از دوباره با یه داستان جدید میا این داستاناشو میترکونه باز یه داستان جدید میسازه این دقیقا من یادمه ک یبار تاپیک زده بود گفت پدر مادرم فوت شدن عاشق پسر همسایه شدم وقتی شدم زنش بردم خونه شب تا صبح تو خونه در روم قفل بود شبا میومد تا صبح میزدم هیچ غذایی نمیداد میگفت الان دوتا بچه دارم

2731
متاسفانه یاخوشبختانه نه نمیدونم کی بید🤔

یه کاربر بود گفت شوهرم سه روزه فوت کرده بعد ملت همش می گفتند بیا خونه ی ما یا ما بیایم خونه ی تو !!!!!! تنها نمون ، می گفت من تنهام به بچه چندماهه دارم هیچکسو نداره انقدر التماس می کردند که آدرس بده خودش داشت احتیاط رو رعایت می کرد اونوقت اینا یک در صد نه !!!!! 

من دیدم داره مار به جاهای باریک می کشه تو یه تاپیک ملتو روشن کردم آخه با چه اعامادی میخپاین برین خونه ش ساید شوهرش زنده باشه هزارتا بلا سرتون بیاره ، ساده نباشید 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
میای ما هم مردمو سرکار بزاریم ؟ 

هرکسی نمیتونه ادمی ک با اصالت باشه بافرهنگ باشه نمیتونه.باور میکنی 5روزه دارم زورمیزنم ب کاربرا بفهمونم با احساساتتون داره بازی میشه زنه باردار نوشته بود تو تاپیک یلدا بخاطرت فشارم رفته بالا😕حالم بده،یکی برگشت بی فرهنگ بهم گفت زبونم لال ایشالله بچت بیفته بفهمی😑یا یکی گف داری حسودی میکنی ب یلدا😑

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
نه این قبلا یه تاپیک زد من تاپیکش ذخیره کردم بعد اومدم دیدم نیس از دوباره با یه داستان جدید میا این ...

اینا فقط حاصل یه ذهن آلوده به خشونت هست ، واقعا متاسم برای این حجم از فکر آلوده 

آره دیگه اولین پستشا که خوندم شرمم شد ادامه بدم تابلو معلومه داره حال میکنه ازش سوال جنسی میپرسن😐😐

این دقیقا یادمه ک یبار تاپیکش تو پربازدیدا بود گفت پدر نادرم فوت شدن عاشق پسر همسایه شدم خودم شدم زنش اونم بردم خونش صبح تا شب در روم قفل میکرد شبا تا صبح هم میزدم الان دوتا بچه دارم

2738
الان براش تاپیک زدند 

شایدم خودشه ازکجا معلوم والا 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
ستاره۲۲ دیگه

همون که میگفت شوهرم حبسم کرده توخونه و فلان؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
یه کاربر بود گفت شوهرم سه روزه فوت کرده بعد ملت همش می گفتند بیا خونه ی ما یا ما بیایم خونه ی تو !!! ...

آره یه کاربرم بود میگفت برادر شوهرم ناراحتی قلبی داره پدر مادرش فوت شدن ۹ سالش هس آخرشم سرکاری بود میان اینجا از احساسات ملت سواستفاده میکنن

هرکسی نمیتونه ادمی ک با اصالت باشه بافرهنگ باشه نمیتونه.باور میکنی 5روزه دارم زورمیزنم ب کاربرا بفهم ...

منم جهت مزاح گفتم ، آخه یلدا چی داره که بخوای حسودی کنی بهش ؟ یکی می گفت بچه م تکون نمیخوره

نمیدونم این حجم از آبغوره گرفتن ها کجا جا شده ؟

2706