2733
2739
عنوان

من آدم خوبی نیستم

804 بازدید | 42 پست

اشتباه زیاد کردم و کارهایی که نباید انجامشون میدادم

کلا خیلی اعصابم خورده 

اصلا حس خوبی به خودم ندارم

تمام وقتم رو‌ هدر میدم 

اگر یه چیزی وظیفه باشه و مسئولیت خیلی خوب انجامش میدم اما هیچ تلاشی در راستای بهتر شدن زندگیم نمیکنم 

آخه مگه میشه آدم انقدر پوچ باشه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

تازگی ها بیشتر از قبل غذا هم میخورم و اصلا متوجه نیستم که چاق شدن شوخی نبست 

حالا این یه چشمه از بی اراده بودن من هستش 

خسته شدم‌

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه تو خیلی خوبی 

نه خیلی افتضاحم 

خسته شدم 

چرا به خودم نمیام و اشتباهاتم رو تکرار میکنم 

2740
خب چرا شروع نمی کنی؟ اگه این وضعیت ناراضی همین حالا شروع کن 

مشکل همین جا هست 

تمایلی هم ندارم این وضع خسته کننده و زندگی تکراری رو عوض کنم

چرا اینطوری شدم 

بی انگیزه وافسرده ای وقتی خودت ازمشکلت اگاهی پس تلاش کن حلش کنی،خودت برای خودت مسئولیت ووظیفه تعیین کن مثلاخودتومجبورکن روزی۲ساعت ورزش کنی،یا کتاب بخونی یاکارای مفیددیگه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706