2737
2739
عنوان

چ حور پس انداز كنم با اين شرايط

159 بازدید | 17 پست

من ٩ ماهه ازدواج كردم شوهرم كارش ازاده و درامدش معمولي در حدي ك ماهي يكي دو بار رستوران بريم و نيازهاي خونمون و برطرف كنيم هنوز نتونستيم مسافرت بريم و تازه ي ماشين خريديم البته پرايد خونه هم از خودش داره ولي مسكن مهر من واقعا نميتونم پس انداز كنم خيلي فكرم درگير شده چ جور پس انداز كنم بنظرتون ماهانه چقد بگيرم واسه پس انداز از شوهرم اخه هر چي ك بخام كارتشو ميده ميگه برو بخرر واسه همين پول ماهانع نميده لطفا اگ ميتونين كمكم كنيد و راهنمايي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو هر شرایطی میشه پس انداز کرد من این کارو کردم واقعا نتیجه گرفتم

هر پولی که وارد زندگیمون میشه درصد بندی کردیم

مثلا ۵۰ درصد خرجای خونه

۱۰ درصد پس انداز

۲۰ درصد تفریح 

و ... 

این بهترین راهه عزیزم حالا درصدا و تعداد کارا با توجه به وضعیتتون عوض میشه

2738
خيلي عصبيم از اين شرايط

من از اول زندگی آرایشگاه نمیرم  ابرو بردارم بند بندازم  خودم تو خونه ابروهامو برمیدارم  بعدشم رستوران نرو پولی که بابت یه وعده غذا تو رستوران میدی میشه دو وعده تو خونه خورد  ما ساندویج همبرگر خوردیم ۶۰ تومن  حساب کردم همین پولو گوشت بخرم میشه باهاش دوبار غذا درست کرد تازه سالم تر

اگه آدم یکم آرایشگری بلد باشه یکمی هم خیاطی  کلی هزینه هات  کم میشه اونوقت میتونی پس انداز کنی  من ماهی ۲۰۰ میگیرم  مثلا ۴۰تومنشو پول پارچه میدم  خودم میدوزم  سالی چهار پنج تا مانتو میدوزم  حالا اگه بخای دوخته بخری اوووووه

2706