2737
2739

شربت پدی کاف بده ضد سرفه و گیاهیه هر دوازده ساعت یک ونیم سیسی

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرما خورده بچه منم خورد بردم متخصص دارو داد خوب شد

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728

منم تجربشوداشتم خیلی بده همش گریه میکردم نوزاده سه ماهم ریه ش عفونت کرده بودوسرفه های وحشتناکی میکردگفتن بستریش کن ولی بیمارستانابچه روخیلی اذیت میکنن نبردم شربت آیورا همسرم گرفت دادیم بهش بعدیه هفته خوب شدمردموزنده شدم

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
2738
دکترنگفت چرا

چون هنوز سیستمای بدنشون کامل نیس اینطوری میشن 

حتی دختر من گریه کردنی دور لبش کبود میشد دکتر گفت قلب بچه ها کامل نباشه اینطوری میشه دوماه بعد خوب شد

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
سرفه خشک میکرد اخه ازکجا منکه همش میپوشنمش

نه واسه پسره من خشک نبودمثه آدم بزرگاسرفه میکرد منم خیلی مراقب بودم ولی دخترم سرماخوردآخرش بچم گرفت ببین اگه فردسرماخورده به وسایل بچه هم دست آلودشوبزنه یایه قطره توهواهم باشه که جذب پوست بچه بشه میگیره چون بچه هابه این محیط عادت ندارن وبدنشون سریع واکنش نشون میده

چون هنوز سیستمای بدنشون کامل نیس اینطوری میشن  حتی دختر من گریه کردنی دور لبش کبود میشد دکتر گ ...

بچه منم صورتش تمام بدنش موقع گریه کبودمیشددکترش گفت حفره روقلبشه که خوب میشه الان بعد5ماه خوب شده

2706