2733
2739
عنوان

از دیروز تا حالا دوتا معجزه دیدم ✌✌✌

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 77 پست
پس چرا واسه من معجزه اتفاق نمیفته از دیروز هوس ماکارونی کردممممم😫😫

ماکارونی که کار نداره پاشو تنبل خان درست کن حلیم سخته وبیرونیا خوشمزه تره دعا کن برام بیارن پاشو برو ماکارونی بدرست

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای.این از تخت افتادنِ بچه ها خیلی وحشتناکه.برا منم چندبارپیش اومده و خداروشکر ب خیر گذشته.خیلی خیلی ...

وای من تجربه نداشتم هنوزم بهش فکر میکنم قلبم میاد تو دهنم خیلیییییی بد بود

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
دلم حلیم میخواد ببینم یکی پیدا میشه برام بیاره شوهرم هرروز سرکارش میخوره    

من بلغورشو گذاشتم خیس بخوره فردا درست کنم توام پاشو خیلی راحته

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
ماکارونی که کار نداره پاشو تنبل خان درست کن حلیم سخته وبیرونیا خوشمزه تره دعا کن برام بیارن پاشو برو ...

😂😂😂نه من فقط ماکارونیای مامانمو میخوااااام

ایشالا که برات میارن😂😂

خودت باش اینجوری،قشنگترینی
من بلغورشو گذاشتم خیس بخوره فردا درست کنم توام پاشو خیلی راحته

نه بیرونیا رو دوست دارم وتاحالا هم درست نکردم

😂😂😂نه من فقط ماکارونیای مامانمو میخوااااام ایشالا که برات میارن😂😂

انشالا ماکارونی مامانت امشب برسه دستت به این وقت عزیز

نه بیرونیا رو دوست دارم وتاحالا هم درست نکردم

همون مث مال بیرونیها میشه فقط وقتی بلغورش پخت تو میکسر بریز میکس کن یا گوشتکوب برقی 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

از این معجزه ها ماهی هشتاد تا من میبینم..ولی یه معجزه  درست و حسابی میخوایم که نیست

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2706