2733
2739

من خیلی وقته خونه پدرشوهرم نرفتم 

بخاطر مریضی بچه م حال و حوصله نداشتم هیچ جا برم

بعد تصمیم داشتیم امشب بریم

حالا امروز پاشدم لز خواب دیدم شوهرم و خواهراش همه استوری تبریک تولد گذاشتن واسه یکی از خواهرشوهرا مجردم که تو این چند سال کم به من بدی نکرده

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.

خب

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونم به چه جرمی 

به جرم اینکه شوهرم از همون اول با این خیلی کل کل داشت بچه پشت سر هم بودن 

و حالا من روحمم خبر نداشت از این چیزا و ایشون خیلی کینه ای تشریف دارن و تلافی کارای شوهرم رو کامل سر من درآورد

حتی تو روم گفت ان شاالله بری تصادف کنی بمیری

منم یه مدت قطع رابطه کردم که خواهرشوهر بزرگام اومدن دنبالم و رفتم خونشون ولی این چندساله نه من شماره اینو دارم نه اون

فقطم صحبتامون به یه سلام و خداحافظی ختم میشه بیشتر اوقات

حالا شوهرم گفته بریم من گفتم امروز تولدشه بلاخره حق داره تو روز تولدش کسایی که ازشون بدش میاد نبینه

بریم تولدشو زهرمارش کنیم ؟؟؟

و تصمیم گرفتم نرم

2738

اگه دعوت نکردن نرو

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
حتما برو امشب خونه شون اینجوری بیشتر میسوزن    

آره میدونم ولی من دیگه حوصله این چیزا رو ندارم

اوایل اذیت میشدم

ولی خیلی وقته دیگه میبینم و میگذرم

2706