2733
2739
عنوان

نمیخاستم کسی بفهمه حامله م

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 123 پست
شوهره منم نمیگفت بقیه اینقدر فوضول بودند که واسه من دکتر شده بودن همه

دیگه حتما از جایی درز کرده خودتو ناراحت نکن  لذت ببر از مامان شدنت  بیخیالی طی کن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
انقد دورو ور ما سقط زیاد  شده من از الان به همسرم گفتم هر وقت باردار شدم  تا 4 ماهگی ...

شوهر منم میگفت به کسی نگیم خداییش به فامیلای خودش اصلا نگفت ولی همه ی دوستاش میدونن به مادرشوهرمم گفت به کسی نگو ولی اون یه ماه بیشتر طاقت نیاورد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم برات دعا کردم خواهش میکنم برای دختر منم دعا کن کروموزوم هاش یه چیزی دیدن که تاچندروز دیگه ...

مرسی عزیز دلم ان شاالله به حق این شب های عزیز نی نیت صحیح و سالم میاد تو بغلت امنیو شدی؟

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
اونکه دیگه ایرادی نداره عزیزم... سعی کن لباسای گشاد بپوشی

نه مشخص نیس فعلا ولی در کل خجالت میکشم بفهمن همسرم میگه به کسی نگیم تا ماه اخر بریم یه جا بعد بچه بغل برگردیم😂😂😂😂

2731
نه مشخص نیس فعلا ولی در کل خجالت میکشم بفهمن همسرم میگه به کسی نگیم تا ماه اخر بریم یه جا بعد بچه بغ ...

😂😂😂😂، بعد فامیل میشینن پشت سرتون حرف میزنن بچه دار نمیشدن رفتن بچه آوردن، بالاخره یه حرفی پشتتون هست😂

شوهر منم میگفت به کسی نگیم خداییش به فامیلای خودش اصلا نگفت ولی همه ی دوستاش میدونن به مادرشوهرمم گف ...

ذوق دارن دیکه از بدجنسی که نمیگن  مادر شوهرم همیشه میگه  گوشواره از گوش عزیز تره 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2738
ذوق دارن دیکه از بدجنسی که نمیگن  مادر شوهرم همیشه میگه  گوشواره از گوش عزیز تره  &n ...

من خیلی دوست دارم احترام آدم حفظ بشه

ولی بعضیا طوری رفتار میکنند که انگار...

من چندروزدیگه میرم توماه ۵ولی خانواده همسرم نگفتم فعلابزارقافلگیرشن    

من چون خانواده شوهرم نوه نداشتن منتظر اولین نوشون بودن از اول بهشون گفتم خداییش خیلی خوشحال شدن کلی هم هوامو داشتن از خانوااده خودم بیشتر خوشحال شدن

مرسی عزیز دلم ان شاالله به حق این شب های عزیز نی نیت صحیح و سالم میاد تو بغلت امنیو شدی؟

اره گلم امینیو شدم اما به لحاظ سندروم رد شد خداروشکر.حالا دکترزنگ زده میگه یه جیزی میبینم شبیه کوروموزوم نیمه یاضایعه،که باید بیشترازمایش بشه ببینیم نرماله یانه.میگه اگه لازم شد خودت وهمسرت باید ازمایش خون بدید بازم بررسی بشید.ازیه طرفم یه ازمایشگاه دیگه بازم داره بررسی میکنه چرا توروده ی جنین خون بوده وایا عفونت داره یانه..به خدا قسم که کم اوردم عمش دکترم وازمایشگاه حتی دوس ندارم دعا کنم.مگه من چی میخوام اینکه دخترم سالم باشه ومنو شوهرم انقد استرس نداشته باشیم زیاده؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
من خیلی دوست دارم احترام آدم حفظ بشه ولی بعضیا طوری رفتار میکنند که انگار...

دیگه یا باید انقد بگی که  اعصاب خودتو دور و ورتو پی پی طور کنی  یا باید بگذری و زندگی کنی 

این یه انتخابه 

بهتره از این دورانت لدت ببری 

2706