2733
2739
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24424 بازدید | 3627 پست
سلام گلم گروه چندمی

گروه دو بودم تا اونجا که یادمه

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گروه دو بودم تا اونجا که یادمه

۹ روز دیگه تمومه فکر کنم🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2731
حتما حتما ممنون ميشم خبرم كنيد !!

باشه گلم الان اسمتو مینویسم تاپیکم لایک کن تا اسمتو گم نکنم موقع صدا کردن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
۹ روز دیگه تمومه فکر کنم🤗

دقیقشو نمیدونی عزیزم ؟ چون چله رو دقیقا رو چهلم باید تموم کرد

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
دقیقشو نمیدونی عزیزم ؟ چون چله رو دقیقا رو چهلم باید تموم کرد

گروه اول ۸ روز دیگه گروه دوم ۹ روز دیگه گروه سوم۱۴ روز دیگه مونده🤗

2740
منظورت همين پست عنوان (اون بالا هست )!؟لايك كردم 

آره آبجی جونم مرسی💋حاجت روا بشی

لیستت جا داره اسم منم بنویسی؟ از کی شروع میشه

آره گلم جاداره حدود ۱۰ روز دیگه شروعه قطعی شرکت میکنید .لطفا تاپیک لایک کنید تا گمتون نکنم

آره گلم جاداره حدود ۱۰ روز دیگه شروعه قطعی شرکت میکنید .لطفا تاپیک لایک کنید تا گمتون نکنم

آره عزیزم هستم اسممو بنویس.فقط شروع شد لایکم کن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
2706