2737
2739

من  دوستم رحم دوشاخ داشت جراحی نکرد ولی بارداری سختی داشت چون همش استراحت مطلق بود از ترس سقط. الانم ی بچه خوشگل داره

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه من دوشاخ بود ولی تو زایمان اولم دکترم بهم نگفت.تو بارداری دومم موقع زایمان دکترم بهم گفت رحمت دوشاخه.گفت شانس آوردی بچه دار شدی.گفت استراحت مطلق بودی؟گفتم نه.اصلا نمیدونستم این قضیه رو و همه کاری میکردم!!!

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
واسه من دوشاخ بود ولی تو زایمان اولم دکترم بهم نگفت.تو بارداری دومم موقع زایمان دکترم بهم گفت رحمت د ...

گلم من دوتا سقط داشتم دوشاخ کامل هم نیست سپتوم داره

خدایا خودت مواظبش باش
منم رحمم دوشاخ و همینطور مادرم مادرم سقط مکرر داشت اما من دوتا بچه بدون مشکل بدنیا اوردم

دوشاخ کامل هستین؟ دکتر به من گفت کامل نیست سپتوم داره انگار

خدایا خودت مواظبش باش
2738
من سقط داشتم آخه 😞

اینم استراحت مطلق داشت کل ۹ ماه .تازه بعد از ۷ سال باردار شد اونم وقتی که کلا بی خیال شده بود و به حاملگی امیدی نداشت 

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
گلم من دوتا سقط داشتم دوشاخ کامل هم نیست سپتوم داره

من چون نمیدونستم قضیه خودم رو پیگیرش نشدم و اطلاع چندانی ندارم واسه سوالت عزیزم.ولی فقط گفتم که بدونی اگه خدا بخواد چیزی بشه میشه حتی اگه از نظر دکترا غیرممکن باشه.واسه منو دکتر خیلی تعجب کرده بود که بدون سقط و استراحت مطلق دوتا بچه دنیا آورده بودم.واسه شما هم دعا میکنم اگه قابل باشم که انشاا... به همین ماه عزیز زودتری نی نی دار بشی و مشکلت حل بشه.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
اینم استراحت مطلق داشت کل ۹ ماه .تازه بعد از ۷ سال باردار شد اونم وقتی که کلا بی خیال شده بود و به ح ...

اخه مشکلم فقط دوشاخ تنها نیست پولیپ و کیست هم دارم 😔

خدایا خودت مواظبش باش
2706