2733
2734
عنوان

چرا اخه شوهر من اینطوریه😢+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 15505 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی شوهرت خیلی خوب داره حرف میزنه باهات تو دنبال دعوایی 

امیشه انقدر نازتو نمیکشه ها ببینه این مدلی هستی کم کم میگه باشه میخوای تنها بری به جهنم برو یا حتی بدتر ازین 

حالا نیم ساعت کار واسش پیش اومده 

اشتباه كردي بايد ميذاشتي بياد يا ميگفتي عزيزم دوست داشتم اين تايم و خونه پدر مادرم باشم پس من با تاكسي ميرم شما هم بيا اونجا الان دعوا كردي ميشينه براي خواهرش ميگه خواهرش فكر ميكنه بخاطر اون ناراحت شدي و بد ميشه برات

بنظرم اروومتر برخورد ميكردي به نفع خودت همه چيو ميتونستي پيش ببري

اينجوري همسرتم ميفهميد اشتباه كرده 

2731

چه قشنگ حرف میزنن شوهراتون با هاتون مال ما حال نداره جواب بده

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
2738

وای شوهرت بنده خدا چقدر داره متین صحبت میکنه و توی هی بهش حمله میکنی😐😐😐😐😐😐

به نظرت زشت نیست؟؟؟؟ 

به قول خودش مگه رو آتیش نشستی؟! 

بنده خدا 200 بار داره بهت میگه ببخش خانومم دو دقیقه میرسونمش و میام

این اخلاقای مزخرف چیه شماها دارید😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

چ با ادب باهات حرف میزنه با عزیزم و خانمم .اگه چهارتا دادو بیداد سرت کشیده بود الان  طلبکار نبودی 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2706