2703
2553

شما جای من بودین ناراحت نمیشدین چند ساعته منتظرشم از سرکار بیاد منو ببره خونه بابام اخر تازه میگه میخوام خواهرمو برسونم از کلاس تا خونشون حواسم نبود بت خبر بدم الان قهره اقا واقعا دوست دارم بکشمش

کو

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

واای عزیزم چرا خودتون رو واسه چیزای کوچیک ناراحت میکنید خو اونو ک رسوند میاد تو رو میبره خونه بابات چ اشکالی داره

واسه مشکلم یه صلوات می‌فرستی؟ ممنون عزیزم  .منو بیشتر دوس دارین یا مادر شوهرتون رو  .تیکر بارداری نیس همینطوری گذاشتم
2714

چنننننننننند ساعته منتظری بیاد ببرتت خونه بابات😑

دور از جون مگه علیلی خب آزانس بگیر برو

بله وقتی واسه کوچکترین کاراتون خودتون رو وابسته شوهر میکنید همین چیزام پیش میاد دیگه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ادم گاهی دوس داره یقه یکی رو بگیره😒

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

ببین کارش بد بوده میتونس بیاددنبالت ببرت بعدزره دنبال ابجیش

ازیطرفم بی تقصیره خو وقتی باباش بهش گفته نمیتونه نره عزیزم خودت بذارجاش فک کن بابا یامامانت یچیزبهت بگن بعدشوهرت غرغرکنه اینجوری نگا کن به قضیه تا دلت اروم بگیره

میشه برای حل مشکلاتم دعاکنیدوصلوات بفرسیدممنون  
2706