2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درصد طلا تو طلای ۲۴ عیار بیشتره،

میدونی که طلا خالص نیست و درواقع یه آلیاژه

چون طلای خالص نرمه

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
2731
اون18 این یکی24

دمت گرم😂😂

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
درصد طلا تو طلای ۲۴ عیار بیشتره، میدونی که طلا خالص نیست و درواقع یه آلیاژه چون طلای خالص نرمه

درسته ميگم ديجي كالاطلاهم داره ميشه خريدكردمشكلي پيش نمياد

درسته ميگم ديجي كالاطلاهم داره ميشه خريدكردمشكلي پيش نمياد

دیجی‌کالا فروشگاه معتبریه،فک نکنم مشکلی داشته باشه،ولی طلا بهتره از طلافروشی بگیری،

اگه منظورت اون دستبنداییه که تازه تو دیجی کالا اومده،تو طلا فروشی هم هست ازشون.بهتره از طلافروشی بگیری

2738
قيمتش هم كه فرقي نميكنه ديگه نه

دیجی کالا کمی گرونتره

اتفاقا طلای دیجی کالا انگار فقط رو کشه خیلی ارزونه

طلا تو دیجی‌کالا من ندیدم،فقط اون دستبندا رو دیدم که یه تیکه پلاک طلا وسطشه،اونا تو طلافروشی هم زیاد گرون نیستن.

ولی قیمت طلا همه جا یکیه،چطور ممکنه ارزونتر باشه☹

طلا تو دیجی‌کالا من ندیدم،فقط اون دستبندا رو دیدم که یه تیکه پلاک طلا وسطشه،اونا تو طلافروشی هم زیاد ...

برو ببین همه مدل داره

مثلا یه جفت گوشواره حدود ۵۰۰ تومن مگه میشه؟

منم از قیمت طلا سر درمیارم آشناها قصد خرید داشته باشن با هم‌میریم اما اونجا یه کم‌عجیبه

🖤