2733
2739
عنوان

برداشتن خال صورت

301 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها چن‌روزه خال صورتمو که کوچیک وسیاه بود رو برداشتم الان جاش مثل زخم کوچیک مونده وقرمز رنگه بنظرتون این همینجوری میمونه روش کرم ترمیمی میزنم نگرانم که نکنه جاش بمونه عین جای زخمه دکتر بهم کرم داده تا یکماه بزنم انگار جوشه که دستکاری کردن خالمو سوزوندم زیر افتابم گفته نرم 

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن این زخما تا ی هفته بعدش برطرف میشه بعدش اون کرم ک بهت داد تا ی ماه بزن کمرنگ میشه. 

اره دورزخما قرمز شده یکمم درد دارن انگار سیاهی توشونو خالی کرده میترسم محو نشه عین جوش جاش بمونه انگارمثلا خال رنگش قرمز شده یکمم درد میکنه جاشون 

2738

من یه خال دارم اندازه یه سر سوزنه  یه کوچولو بزرگتر. میترسم بردارم جاش بمونه روی لپمم هست . میگن خال بهتر از اینه که جاش بمونه دست نزن بهش. بنظرتون چ کار کنم؟

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید❤
طبیعیه عزیزم

یکمم درد دارن قرمز شدن عین جوش هستن میترسم جاش بمونه اصلا نکندمشون بعد دوروز گفت صورتتو بشور میترسم همینجوری بمونن درست عین زخم میمونن 

من یه خال دارم اندازه یه سر سوزنه  یه کوچولو بزرگتر. میترسم بردارم جاش بمونه روی لپمم هست . میگ ...

اگه پررنگ باشه دکترم گفته جاش میمونه 

اره دورزخما قرمز شده یکمم درد دارن انگار سیاهی توشونو خالی کرده میترسم محو نشه عین جوش جاش بمونه انگ ...

میدونم چی میگی خودم انجام دادم نگران نباش میره فقط ب من گفت باید برم برای اینکه کامل برطرف بشه ولی فقط ی جلسه رفتم ولی خیلی کمرنگ شد

میدونم چی میگی خودم انجام دادم نگران نباش میره فقط ب من گفت باید برم برای اینکه کامل برطرف بشه ولی ف ...

ممنون عزیزم خیلی نگران بودم امیدوارم زودتر زخما برن خیلی تابلو هستن زمانبره یکم 

یکمم درد دارن قرمز شدن عین جوش هستن میترسم جاش بمونه اصلا نکندمشون بعد دوروز گفت صورتتو بشور میترسم ...

من دقیقا پارسال همین موقع خالای صورتم رو لیزر کردم

برای منم همینجوری بود

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
2706